חלק מחברי ההתאחדות נגד השארת רוטנשטיינר

"החלטה הזויה, הוא נכשל". חסון יזכה לרוב בהצבעת המינוי

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  22.12.20 - 07:03
תחילת כתבה

הנהלת ההתאחדות לכדורגל תתכנס ביום חמישי כדי להצביע על המלצת וועדת האיתור למנות את ווילי רוטנשטיינר לשנתיים נוספות כמאמן נבחרת ישראל. ההמלצה לא עברה פה אחד, אחרי ששינו זוארץ התנגד בתוקף. כעת, גם בהנהלת ההתאחדות, הגוף המאשר, היא צפויה להיתקל בקשיים וגם אם יוחלט לאשר את ההחלטה זה לא יתקבל בקונצנזוס מלא.

חלק מחברי ההנהלה מתנגדים להחלטה, ביניהם ליאור שכטר. "רוטנשטיינר נכשל כמאמן וזה הזוי שהוא ממשיך", אמר אחד מחברי ההנהלה, "לא יכול להיות שכולם מדברים על כך שצריך להיות מאמן לארבע שנים ושהניהול הטכני והנבחרות הצעירות חשוב יותר ואז מחתימים את ווילי רק לשנתיים. עכשיו יביאו מנהל טכני אחר, כשלווילי יהיו סמכויות גם בעניין הזה. אבסורד".

חסון כבר הוכיח לא פעם שהוא הולך נגד הזרם ולא סופר חלק מחברי ההנהלה, בטח כאלו שמחפשים אותו על רקע אישי. בכל מקרה, יש לציין, לחסון יש רוב בהנהלת ההתאחדות לכדורגל, כך שגם אם יהיו מתנגדים, עדיין רוב הקולות יאשרו את המלצת אורן חסון. היו"ר נהנה מתמיכה של אלי כהן ואלי אוחנה אותם הוא בעצמו צירף לוועדה. בעוד שינו זוארץ לא חשש לומר את דעתו, אלי כהן ואלי אוחנה סירבו להתראיין. "הם יישרו קו עם חסון, זה היה ברור", אמר גורם בהתאחדות בנושא.

אחרי שיאושר מינויו של האוסטרי כצפוי, ייחלו הדיונים לגבי המנהל הטכני, כששמו של משה סיני ויוסי בניון בראש סדר העדיפויות. יחד עם מנהל מקצועי ימונה אדם נוסף לתפקיד ניהול טכני, כשרונן הרשקו הוא המועמד לתפקיד בשל ניסיונו הרב. אלון חזן רוצה לאמן את הנבחרת האולימפית, גדי ברומר צפוי להתמנות למאמן נבחרת הנוער ואופיר חיים למאמן נבחרת הנערים.