"לא מבין את הביקורת. הנבחרת אצלי התקדמה"

רוטנשטיינר למקורביו: "מאמין ביכולת שלי להוביל למונדיאל"

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  22.12.20 - 08:25
תחילת כתבה

יממה אחרי שוועדת האיתור בחרה בו ברוב קולות להמשיך כמאמן נבחרת ישראל, ווילי רוטנשטיינר מרוצה. המאמן הלאומי סירב להתראיין בשלב זה אבל בשיחות סגורות אמר: "רציתי להיות המאמן. מאמין ביכולת שלי להוביל את ישראל למונדיאל".

רוטנשטיינר הסכים להפחית מעט משכרו, ובחוזה שייחתם בין הצדדים הוא יקבל בונוסים מיוחדים על סיום הקמפיין במקום השני וכמובן במקרה של עלייה. על פי גורמים במעורבים במו"מ, רוטנשטיינר יקבל כרבע מיליון יורו במקרה של העפלה. האוסטרי מקווה שאלון חזן יישאר העוזר, אבל אם לא הוא ימליץ עליו כמאמן הנבחרת הצעירה. לרוטשנטיינר יובהר כי לא תהיה לו נגיעה גדולה לנבחרות הצעירות כפי שהייתה לו בקמפיין הקודם, ועל אף שהוא יהיה חלק מאלו שימליצו על המאמנים לנבחרות הצעירות, מבחינה חוזית, וועדת האיתור לא מחויבת לקבלה.

בניגוד ללובי שעשו לאוסטרי שחקנים בנבחרת אחרי הקמפיין האחרון, אז שערן זהבי, ביברס נאתכו ומנור סולומון קראו להמשיך איתו על הקווים, אתמול אף אחד מהם לא התייחס להישארותו. בסביבתו של רוטנשטיינר סיפרו כי אף שחקן לא שלח לו גם הודעה, אבל ייתכן שזה ייעשה אחרי האישור הרשמי ביום חמישי לאחר ישיבת הנהלת ההתאחדות.

רוטנשטיינר שמודע לביקורות על המשך דרכו, לא מבין מדוע. מבחינתו הישארות הנבחרת בדרג B והסגנון שהביא לנבחרת לא היו צריכים לגרום לסימן שאלה לגביו. "לא מבין את הביקורת עליי", אמר המאמן באותן שיחות סגורות, "הנבחרת תחתי מתקדמת".