רוטנשטיינר המליץ: מנהל טכני זר לנבחרות

אם לא יימצא אחד כזה, סיני ובניון עשויים להילקח בחשבון

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  23.12.20 - 09:44
תחילת כתבה

הנהלת ההתאחדות לכדורגל צפויה להתכנס ביום חמישי על מנת לאשר את המשך דרכו של ווילי רוטנשטיינר כמאמן הנבחרת בשנתיים נוספות, כפי שהמליצה ועדת האיתור. במקביל, בהתאחדות יצטרכו לקבל החלטה גם לגבי זהות המנהל הטכני הבא.

לערוץ הספורט נודע כי בשיחות שהתקיימו לאחרונה בין יושב ראש ההתאחדות אורן חסון לבין רוטנשטיינר עלתה אפשרות להבאת מנהל טכני זר, שאותו יחפוף האוסטרי. מי שהמליץ בפני גורמים בהתאחדות לחשוב על מנהל מבחוץ הוא רוטנשטיינר עצמו.

אם ימונה מנהל זר, במסגרת התקציב שיוקצה לכך, הוא לא יהיה נוכח בארץ כל השנה אלא יפקח בחלק מהזמן מרחוק, דבר שיוזיל את העלויות הכרוכות בתפקיד שעליו חושב חסון שאסור לוותר. עד אשר ימונה אחד כזה, אם בכלל, קיימת האפשרות שרוטנשטיינר ישמש בחודשים הקרובים הן כמאמן הלאומי והן כמנהל הטכני.

אם לא יימצא בעל תפקיד זר, משה סיני ויוסי בניון עשויים להילקח בחשבון. בכל מקרה, התפקיד לא יכלול את הנבחרת הבוגרת, אלא רק את הנבחרות הצעירות, אשר אותן ידריכו אלון חזן (נבחרת צעירה), גדי ברומר (נוער) ואופיר חיים (נערים א').

בחזרה לישיבה הצפויה. חבר הנהלת ההתאחדות, שאול שניידר, צפוי להצביע נגד ההחלטה להשאיר את רוטנשטיינר כמאמן. שניידר לא יהיה היחיד, אבל כפי שפורסם אתמול בערוץ הספורט, לחסון יש מספיק קולות כדי להעביר את ההחלטה. "זה לא יעבור פה אחד אבל זה יעבור", העריכו בהתאחדות.