פרץ תורגל כבלם, נאתכו: "הלוואי שיעריכו את וילי"

לקראת מולדובה, נאתכו ענה לביקורות על המאמן והחלוץ: "אנחנו נבחרת חזקה עם חדר הלבשה חזק". רוטנשטיינר: "המחצית הראשונה נגד סקוטלנד - הכי טובה מאז שאני פה"

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  30.03.21 - 19:20
תחילת כתבה

אחרי נקודה משש אפשריות נגד דנמרק וסקוטלנד, נבחרת ישראל תקבל את ההזדמנות הטובה ביותר שלה עד כה להשיג ניצחון ראשון במוקדמות מונדיאל 2022, כשתתארח מחר (רביעי) אצל מולדובה בקישינב, במשחק שממנו היא חייבת לחזור עם שלוש נקודות.

קפטן הנבחרת, ביברס נאתכו, ענה לביקורות על וילי רוטנשטיינר: "לצערי אנחנו מנוסים גם בזה ומתייחסים  לזה בערבון מוגבל. יש הרבה מעבר לביקורות ואנחנו יודעים מה המאמן נותן לנו. אנחנו, השחקנים, מעריכים מאוד את וילי ונהיה אחריו תמיד. הלוואי שילמדו להעריך את העבודה של הצוות המקצועי ושהנבחרת הזאת רק תתקדם עם הזמן".

הקשר התייחס גם לדברים שנאמרו על זהבי, שלא כבש בשני המשחקים ראשונים בקמפיין: "כמו במקרה של וילי, זה המצב גם עם ערן לצערי. כשהוא כבש אז יצאו מפרופורציות והציגו את זה כאילו הוא שיחק לבד ושכחו את מי שסביבו. אבל למזלנו ערן יודע בדיוק מי הוא ומה הוא שווה לנבחרת ומה הוא שווה בעצמו. ואני בטוח שאנשים שמנסים להקטין אותו לטובת עצמם לא יצליחו להוריד אותו ואנחנו נבחרת אחת חזקה עם חדר הלבשה חזק ודברים כאלה לא יצליחו להיכנס בינינו".

וילי רוטנשטיינר יקווה להשיג ניצחון ראשון בקמפיין: "ברור שננסה להביא את הכי טוב שלנו למגרש. לדעתי, המחצית הראשונה נגד סקוטלנד הייתה הטובה ביותר מאז שאני בישראל, הייתי מרוצה ממנה מאוד. אחרי המשחקים נגדם ונגד דנמרק, אנחנו צריכים לדעת להתקדם למשחק מול מולדובה אני בטוח לחלוטין שהשחקנים שלי יידעו לעשות את מה שהם צריכים".

מבחינה מקצועית, רוטנשטיינר צפוי להמשיך במערך של שלושה בלמים, כאשר דור פרץ תורגל כאחד מהבלמים על חשבון חאתם עאבד אלחמיד שנפצע ושוחרר מהסגל. במקומו, נטע לביא צפוי לפתוח בקישור. שינוי נוסף צפוי להיות חזרתו של מואנס דאבור להתקפה על חשבון שון וייסמן, והוא ישתף פעולה עם ערן זהבי.

הרכב משוער: אופיר מרציאנו; אלי דסה, דור פרץ, איתן טיבי, עופרי ארד, סן מנחם; נטע לביא, ביברס נאתכו, מנור סולומון; ערן זהבי, מואנס דאבור.