בוטל משחק הידידות בין ישראל למונטנגרו

פרסום ראשון. הרווח מהביטול: שבוע נוסף התפנה לקיום משחקי ליגת העל

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  18.05.21 - 14:07
תחילת כתבה

משחק הידידות בין נבחרת ישראל לנבחרת מונטנגרו, שיועד להיערך ב-5 ביוני בסמי עופר, לא יתקיים כמתוכנן, זאת בשל המצב הביטחוני. ההתאחדות בישראל תקבל אישור חריג מאופ"א לאי קיום המשחק. "ההתאחדות של מונטנגרו קיבלה בהבנה את הנסיבות הנוכחיות בהן קשה להתחייב מתי יחול שינוי במצב הביטחוני בישראל ושתי ההתאחדויות בוחנות אפשרויות שונות לקיום מפגש", נמסר בהודעה רשמית.

כתוצאה מביטול ההתמודדות שתוכננה לתחילת החודש הבא, לכדורגל הישראלי נפתח חלון של כמה ימים נוספים כדי לסיים כמתוכנן את עונת 2020/21. כידוע, משחקי חצי גמר הגביע אמורים להתקיים השבוע באצטדיון סמי עופר. עם זאת, טרם ברור מתי בדיוק תשוב לפעילות ליגת העל.

בעניין אחר, חברי וחברות הנהלת ההתאחדות לכדורגל חתמו היום על "אמנת האחווה והשותפות". יו"ר ההתאחדות אורן חסון מסר: "אנחנו נמצאים בנקודה שבה דרושה מנהיגות, גם מצידנו, לאור מה שקורה במדינת ישראל. זאת שעת מבחן לכל החברה ולכדורגל הישראלי. במשך 73 שנים יצרנו במאמץ רב מרקם אדיר ומיוחד של חברה שמורכבת מדתות שונות בישראל. עלינו להתאחד ולהדגיש את המשותף ולהרחיק את הגורמים המפלגים".

"הכדור והמגרש לא מבדילים בין דת לדת. אני קורא לכל מי שאוהב כדורגל, לחבק את המשותף ולהרחיק את מי שמאיימים להרוס את מפעל חיינו. כולנו מחויבים למציאת הטוב עבור עתיד ילדינו והארץ הטובה, בתקווה לימים טובים יותר”, סיכם חסון.