הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"כמקצוענים, החלום שלנו זה לשחק בבמות האלה"

סולומון אחרי ה-4:0 לפורטוגל. מרציאנו: "לרוב שיחקנו טוב"

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  10.06.21 - 07:24
תחילת כתבה

נבחרת ישראל קיימה אמש (רביעי) את משחק הידידות השני שלה בחלון הנוכחי, והפעם הוא היה מול אחת המועמדות לזכייה ביורו הקרוב - פורטוגל. הפערים היו ברורים ובולטים, והכחולים-לבנים ספגו רביעייה לרשת שלהם, כשהם משוכנעים שבמרבית ההתמודדות הם סיפקו יכולת לא רעה לנוכח היריבה שמולם.

"פתחנו לא רע והצלחנו לשמור על ה-0:0 עד הדקה ה-40", אמר מנור סולומון. "לצערי ממש לקראת סיום המחצית הראשונה קיבלנו שני שערים, אני חושב משתי טעויות שלנו, איבודי כדור. ברמות האלה אסור לך לאבד כדורים כאלה, כולנו ידענו את זה וזה מה שקרה היום. ואז במחצית השנייה היה כבר הרבה יותר קשה, כשאתה עולה ב-2:0 מול נבחרת כל כך טובה ואיכותית זה מאוד קשה. אחר כך המשחק יותר נפתח והתחלנו לעלות קדימה וללחוץ יותר, זה מה שגרם להם להגיע ליותר הזדמנויות ובגלל זה הם כבשו את השלישי והרביעי".

"כשחקנים מקצוענים זה החלום שלנו, לשחק בבמות האלה, באצטדיונים האלה, מול השחקנים האלה. אמנם אנחנו עדיין לא ברמה הזאת, אבל זה כיף לשחק ברמה הזאת. כיף לנסות לדחוף את עצמך עד לקצה, ולפעמים כשאתה משחק מול קבוצות כאלה אז אתה מעלה את הרמה שלך. היום זה טיפה פחות קרה בחלק מהמשחק".

אופיר מרציאנו, שבלעדיו הפער היה יכול להיות הרבה יותר גדול, אמר: "זו קצת קלישאה, אבל בצורה הכי פשוטה שיש, כמובן שאנחנו הרי מכירים את השחקנים האלה מהליגות הגדולות. עשינו קצת ניתוח וראינו מה החוזקות שלהם, ואני אישית חושב שבאתי והצגתי יכולת טובה, הייתי שקט ורגוע, זה מה שציפיתי מעצמי. זו נבחרת ברמה שכיף לבוא ולבחון את עצמך מולה. לא שמח מהתוצאה, אבל מקווה שנוכל לקחת את הדברים החיוביים למשחקים הבאים ושזה ייתן לנו פלטפורמה טובה".

"הסכנה יכולה לבוא מכל מקום, שחקנים כאלה שכל כך מהירים, מכירים את המשחק טוב ובאים מאזורים שהם מרגישים בנוח איתם. אתה חייב תמיד לצפות לסכנה מכל מקום. כמובן שצריך להיות ערני. זה משחק כדורגל, אבל הרמה צריכה לעלות אוטומטית מול שחקנים כאלה. להפסיד 4:0 זה לא תוצאה טובה, אבל הגולים שקיבלנו היו בדקות האחרונות של כל מחצית, אני חושב שלרוב שיחקנו כדורגל טוב. כמובן שזו אחת הנבחרות הכי טובות בעולם אז צריך לקחת את זה בחשבון".