הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

רוטנשטיינר ישאר אם הנבחרת תעלה לפלייאוף, זהבי ישחק גם באומות

אורן חסון והמאמן שוחחו בנוגע לעתידו. כוכב הנבחרת הודיע שימשיך מעבר לקמפיין הנוכחי, בעוד איתן טיבי צפוי לפרוש מהמדים הלאומיים בנובמבר. עומר אצילי עשוי לקבל דקות מול דנמרק

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  06.09.21 - 09:47
תחילת כתבה

בהתאחדות לכדורגל קיבלו החלטה שאם ווילי רוטנשטיינר יוביל את נבחרת ישראל לפלייאוף של מוקדמות המונדיאל 2022, הוא יישאר גם לקמפיין הבא, כך נודע לראשונה לערוץ הספורט. שיחה נערכה בנושא בין יו"ר ההתאחדות לכדורגל, אורן חסון, לבין האוסטרי.

חסון, שיצא לאיי פארו עם המשלחת, ישב עם ערן זהבי וביברס נאתכו והבין מהם כי כל חדר ההלבשה מאוחד סביב המאמן. הטענה היחידה שנשמעה היא האסיפות הארוכות שחוזרות על עצמן, דבר שחלק מהשחקנים לא אוהבים. באותן שיחות הבהיר זהבי כי קיבל החלטה להמשיך גם לקמפיין הבא. נאתכו יקבל החלטה בסיום הקמפיין הנוכחי, ומי שצפוי ללכת בדרכו של שרן ייני, שפרש לא מזמן מהנבחרת, הוא חברו לשעבר במכבי תל אביב, איתן טיבי, שבנובמבר יחגוג יום הולדת 35.

בינתיים, רוטנשטיינר ער לביקורות על שזימן את עומר אצילי, ועד עכשיו לא נתן לו אפילו דקת משחק. שלשום הוא כלל לא התחמם ובמשלחת מעריכים שנגד דנמרק כוכב מכבי חיפה כבר יקבל דקות. כמו כן, בצוות הרפואי מנסים להכשיר את חאתם עבד אלחמיד, אבל גם אם יפתח לא יוכל להחזיק 90 דקות.

טיבי מתלונן על כאבים, וכך גם ניר ביטון, דבר שיוצר בעיה במרכז ההגנה. עופרי ארד נשאר בארץ בשל סיבות אישיות ולהרכב עשוי להיכנס אחד מהשניים: איאד אבו עביד או ג'ואל אבו חנא, שכלל לא התלבש למשחק מול אוסטריה. מי שיפתח בוודאות הוא דן גלזר, שכניסתו כמחליף הוסיפה עוצמה בקישור במשחק שלשום.