הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"מאמין שאת השנה הבאה מנור יחגוג בעיר אחרת"

סוכנו של סולומון: "הוא לא צריך את דנמרק להוכיח את רמתו"

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  07.09.21 - 13:00
תחילת כתבה

כשהקיץ נפתח, מעבר של מנור סולומון משחטאר דונייצק למועדון אירופי אחר היה באוויר. רומא, אטאלנטה, ארסנל וקבוצות נוספות ביבשת הביעו התעניינות, אך סגנית אלופת אוקראינה דחתה את כולן. סמוך לסגירת חלון ההעברות, אטאלנטה אף הניחה על שולחנה של שחטאר הצעה בסך 20 מיליון יורו.

סוכנו של השחקן, שלומי בן עזרא, מספר: "שחטאר סירבה לכל מי שפנה אליה ונקבה בסכום גבוה על מנת להוריד את ההתעניינות". גם העובדה שהאוקראינים עלו לשלב הבתים של ליגת האלופות, הובילה אותם לא לוותר על הישראלי.

סולומון היה מכוכבי הניצחון הגדול נגד אוסטריה (2:5) כולל שער מרהיב שזכה לסיקור בתקשורת האיטלקית. לקראת המשחק הערב (שלישי, 21:45) נגד דנמרק יש ציפייה גדולה מהשחקן, ומעקב אחריו מצד קבוצות ביבשת. "מנור לא צריך משחק כזה או אחר, כולל זה הערב, כדי להוכיח את רמתו", אמר בן עזרא. "בין אם יהיה משחק פחות טוב או יותר טוב, כולי תקווה ואמונה מלאה שאת ראש השנה הבא הוא יעשה בעיר אחרת".

בן עזרא הוציא את יונתן כהן ממכבי תל אביב לפיזה, מחזיק בקשרים באיטליה. לא סתם סולומון זכה להתעניינות מנאפולי והצעות רשמיות מרומא ומאטאלנטה. לכן, לא מן הנמנע כי בעתיד סולומון ישחק בסרייה A לטענת נציגו.

מלבד הבמה הלאומית, סולומון ינסה לשחזר את ביצועיו בעונה שעברה נגד ריאל מדריד בשלב הבתים של ליגת האלופות על מנת להשיג הצעה משופרת בינואר. סוכנו: "ינואר זו נקודת יציאה נוספת, כי יש חלון ההעברות, אבל היא תלויה בתוצאות של הקבוצה בבית בליגת האלופות. בסוף זה יקרה ומנור יחגוג את ראש השנה הבא בעיר אחרת".