פרום זועם: קרעתי את התחת שנים. אני לא רמאי כמו לאנס

אחרי שהתקרב לזכיה בטור דה פראנס, לבריטי נמאס מהחשדות לגבי ניקיונו והגיב למפקפקים: "עצוב שאחרי ניצחון ענק קוראים לי שקרן. התאמנו במשך חודשים"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  15.07.13 - 18:49
תחילת כתבה

דווקא יממה לאחר שחווה את רגע השיא שלו בקריירה עד כה, רוכב האופניים כריס פרום זועם. מוליך הטור דה פראנס כבש אתמול את פסגת מונט ונטו בתצוגת תכלית והתקרב לזכיה בתואר, אך יש כאלה שלא התרשמו. בשל ההיסטוריה העגומה של הענף, בכל הנוגע לחומרים אסורים, עלו מיד החשדות בנוגע לניקיונו של הבריטי. היום הוא הגיב למבקרים.

"אני פשוט חושב שזה עצוב, שאנחנו יושבים כאן יום לאחר הניצחון הגדול בקריירה שלי, ניצחון היסטורי, ומדברים על שימוש בחומרים אסורים", אמר פרום שמאס בביקורות.

לאורך כל הטור הזה נשמעים לחשושים על כך שהיכולת של פרום "טובה מדי", אך הוא מספק תשובה חד משמעית: "אני וחבריי לקבוצה היינו מחוץ לביתנו כבר חודשים באימונים. אנחנו קורעים את התחת כדי להיות היכן שאנחנו ובסוף אני עוד שומע דיבורים על זה שאני שקרן ורמאי". 

באופן טבעי, העליונות של פרום העלתה את ההשוואות ללאנס ארמסטרונג. פעם אגדה וזוכה 7 פעמים בטור דה פראנס,  בהמשך הנוול האולטימטיבי אחרי שהתברר שעבד על כולם והשתמש בחומרים אסורים. פרום טוען כי היא שונה מאוד מהאמריקאי ואמר: "לאנס היה רמאי, אני לא. זה סוף הסיפור. אני מבין שיש שאלות לגטימיות, אבל כל התסכול הוא שהן בכלל קיימות".