ברנאל: "אני עדיין לא מאמין שזכיתי בטור"

הקולומביאני התרגש על הפודיום. צפו בטקס הניצחון בפאריז

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  28.07.19 - 23:21

תגיות: אגאן ברנאל

תחילת כתבה

אחרי שלושה שבועות מותחים וארוכים, בסופם הפך לקולומביאני הראשון אי פעם שזכה בטור דה פראנס, אגן ברנאל הנרגש הגיע הערב (ראשון) לשדרות השאנז אליזה שבפאריס וחגג את הכתרתו לאלוף. הרוכב בן ה-22 עמד בציפיות הרמות וכבר בהופעה השניה שלו אי פעם בטור הגיע לראש הפודיום בפאריז, כשהוא מקדים את גיירנט תומאס וסטיבן קרוויסביק שסיימו במקומות 2 ו-3 בהתאמה.

"זו הרגשה מדהימה", אמר ברנאל על הפודיום בשאנז אליזה, "אני לא יודע מה לומר. זכיתי בטור ואני לא מצליח עדיין להאמין שזה קרה. אני צריך עוד כמה ימים כדי להתרגל לכל זה. אני רוצה להקדיש את הניצחון למשפחה שלי ולחבק אותה".

הקולומביאני של קבוצת אינאוס הוסיף: זו הרגשה של אושר שאני לא יודע איך לתאר אותה. זה הטור הראשון שלנו, הקולומביאנים. הרבה קולומביאנים ניסו לזכת בעבר, היו לנו הרבה רוכבים גדולים בעבר, אבל אני הראשון שעושה את זה. מגיע לקולומביה".

קאלב יואן שניצח את הקטע היוקרתי בשדרות השאנז אליזה אמר: "זה בלתי ייאמן. לרכב בשאנז אליזה זו הרגשה סוריאליסטית. התחלתי את הטור די לאט, כבר חשבתי שלא אוכל לנצח אף שלב אבל בשבוע השני פיציתי על כך. היה ספרינט המוני בסיום והייתי מעט מאחור. חיכיתי ויצאתי למיאוץ בזמן. זו פנטסטי לנצח כאן ועוד בטור הראשון שלי".