הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

סטארט אפ ניישן: הקבוצה תערוך מפגן רכיבה לישראל

אירוע מרגש, שיכלול מרוץ ווירטואלי ורכיבת אופניים המונית, ייערך ביום העצמאות לתרומה של אלפי מסיכות

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  27.04.20 - 14:32

קבוצת האופניים "ישראל סטארט אפ ניישן" תערוך מפגן רכיבה חסר תקדים ביום העצמאות תחת הסגר - לתרומה של אלפי מסיכות רפואיות והצדעה למדינת ישראל. הקבוצה תערוך מרוץ וירטואלי מיוחד שבו תתחרה "נבחרת ישראל" נגד "שאר העולם".

  • רביעי ב-16:30 ב-5PLUS: מירוץ האופניים הווירטואלי של ישראל סטארפ אפ ניישן

מיד אחרי המרוץ, שיהיה פתוח לצפייה בארץ ובכל העולם, תוביל הקבוצה הישראלית רכיבת הצדעה בהשתתפות אלפי רוכבים מישראל והעולם, כשאיש מהם לא יצא מביתו. הקבוצה תתרום אלפי מסיכות רפואיות לצוותים רפואיים בישראל ולבתי אבות המתמודדים עם הקורונה.

המרוץ יעמיד בפעם הראשונה את הרוכבים הישראלים הבכירים של הקבוצה, ובראשם שני מסיימי הג'ירו דה איטליה גיא שגיב וגיא ניב, מול חמש קבוצות "שאר העולם" של ישראל סטארט אפ ניישן. בראש כל אחת מהקבוצות הללו יעמדו כוכבי הקבוצה ובראשם אנדרי גרייפל הגרמני ודן מרטין הבריטי.

מדובר במרוץ וירטואלי, כאשר כל הרוכבים יתחרו על אופניהם המותקנים על טריינרים חכמים ומדמים במרוץ בצורה הקרובה ביותר למציאות. "למעשה, מהרבה בחינות זה מרוץ יותר קשה ומפרך מהמציאות, אבל אנחנו כולנו עושים זאת למען מטרה חשובה וניתן את הכל", אמר גיא ניב, שכמו חבריו ממתין בקוצר רוח להחלטת הממשלה לאפשר לחדש את האימונים בכביש בשבוע הבא.

"אני שמח וגאה שהצלחנו לספק לאלפים של רוכבים בישראל ובעולם הזדמנות ליטול חלק בפעילות ספורטיבית תחרותית יחד אתנו ובו בעת לתרום לאזרחות טובה", אמר הבעלים של הקבוצה סילבן אדאמס, שיחד עם רוכבי הקבוצה גם יוביל את הרכיבה ההמונית הווירטואלית שתתקיים בסיומו של מרוץ הראווה.

האירוע כולו יוקדש לישראל, לצוותים הרפואיים ולחברות טכנולוגיה וסטארט אפים ישראלים שתורמים למאמצים למיגור הקורונה בתחומים שונים. "סטארט אפ סנטראל", נותנת החסות המרכזית של הקבוצה הישראלית, הקימה לאחרונה אתר בשם "קורונה טק", המרכז את כל המידע על פעילות החברות ישראליות בנושא.

המרוץ יוזנק בשעה ארבע וחצי שעון ישראל וישודר ישירות בערוצי המדיה של הקבוצה בפייס בוק וביו טיוב. "אנחנו נהיה כנראה האנדר דוג במרוץ הזה", אמר מאמן נבחרת ישראל יובל בן מרדכי, שהוזמן על ידי ישראל סטארט אפ ניישן לנהל את ההרכב הישראלי. "אבל אנחנו נרכב כדי לנצח. הכל יכול לקרות במרוץ כזה".