הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"פרום לסטארט אפ? כמו ג'ורדן למכבי ת"א"

הבעלים סילבן אדאמס היה נרגש. הרוכב ירוויח 5 מיליון יורו

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  09.07.20 - 12:34

(צילום: דרור פקץ')

רגע גדול לספורט הישראלי: כריס פרום, ככל הנראה גדול רוכבי האופניים בעידן הנוכחי וארבע פעמים אלוף הטור דה פראנס, יצטרף לקבוצת "סטארט אפ ניישן" הישראלית. ההעברה תתרחש באופן רשמי החל משנת 2021, מאחר ופרום עדיין מחויב לקבוצת אינאוס עד סוף השנה הנוכחית. בעליה של סטארט אפ ניישן, המיליארדר סילבן אדמס, התראיין והיה נרגש במיוחד: "הרוכב הכי גדול בעידן הזה ירכב תחת הדגל הכחול והלבן. אנו מאוד נרגשים". היום נודע כי פרום צפוי להרוויח 5 מיליון יורו במהלך החוזה.

"כריס חתם כאן עד סוף הקריירה", אישר אדמס את הידיעות. "הוא יגיע לישראל ויפרוש מהענף כחבר בקבוצה שלנו. כמובן שנרצה שהוא יגיע מוקדם ככל האפשר, אולי אפילו עוד השנה, אבל הוא עדיין מחויב לאינאוס". כשרצה להבהיר את גודל המעמד, השתמש אדמס באנלוגיה לתחום אחר: "הוא מספר אחת בעולם. זה כמו שמייקל ג'ורדן, כשהוא בשיאו ועדיין מוצלח, יגיע למכבי תל אביב וישחק ביורוליג. אלה חדשות נהדרות למדינה שלנו".

"פרומי" בן ה-35 מגיע עם רזומה מרשים, הכולל ארבע זכיות בטור דה פראנס (2013, 2015, 2016 ו-2017), ונחשב לרוכב הטוב ביותר בדור הנוכחי. יש לו גם זכייה אחת בג'ירו ד'איטליה (2018) ועוד שתיים בוואלטה דה אספניה (2011 ו-2017). כעת, הוא ייקח את כשרונו לישראל, וילבש את האפודה הכחולה לבנה.