הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

סמנו ביומנים: כריס פרום יגיע לישראל בינואר

הרכש הנוצץ צפוי לנחות בארץ למחנה אימונים עם סטארט אפ ניישן

דני פורת
דני פורת  30.11.20 - 13:30
בקרוב בארץ הקודש. פרום (GETTYIMAGES)
בקרוב בארץ הקודש. פרום (GETTYIMAGES)
תחילת כתבה

כריס פרום, מרוכבי האופניים הגדולים בעולם, בדרך לישראל. הרוכב הבריטי, הרכש הנוצץ ביותר של קבוצת "ישראל סטארט אפ ניישן", ינחת בארץ במהלך חודש ינואר - אז תקיים סטארט אפ ניישן מחנה אימונים מיוחד לקראת העונה החדשה.

הסגל בן 32 הרוכבים מישראל ועוד 16 מדינות (וחמש יבשות) הושלם עם החתמתם של שני הרוכבים האחרונים, הקנדי ג'ולאיום בויווין, והשוויצרי רטו הולנסטיין. הקבוצה השלימה בחודשים האחרונים קמפיין חיזוק דרמטי של תשעה רוכבים מהשורה הראשונה בעולם ובראשם פרום, הרוכב הבריטי האגדי שזכה בטור דה פראנס – המרוץ הגדול בעולם – לא פחות מארבע פעמים.

"חיזקנו את הקבוצה בצורה משמעותית", הכריז הבעלים-שותף של הקבוצה סילבן אדאמס. "עם הסגל הזה אנחנו נוכל להיות תחרותיים במרוצים הגדולים בעולם, כולל בגראנד טורים ובקלאסיקות. מחנה האימון שלנו יהווה הזדמנות לחבר את הקבוצה ולהתכונן לעונה החדשה, ללא ספק המאתגרת והמלהיבה ביותר מאז הקמתה".

"אנחנו רואים בהגעתה של הקבוצה ארצה עם כל הכוכבים שלנו ובראשם פרום – כסוג של שליחות. כל אחד מהרוכבים שלנו ופרום אינו יוצא מן הכלל – הופך לשגריר של ישראל ושגריר של שלום ולכן כה חשוב שיגיעו ארצה, יתאמנו ישראל ויכירו אותה", אמר הבעלים הישראלי של הקבוצה ומייסדה, רון בראון. "ישראל היא הבית, ובעיצומו של החורף האירופאי, אין מקום מוצלח ביותר בעולם לרכוב ולהתאמן".