עומר גולדשטיין ירכב לצד פרום באמירויות

הבריטי ירשום בכורה בסטארט אפ בעוד חודש, לצד אלוף ישראל

דני פורת
דני פורת  21.01.21 - 14:38
תחילת כתבה

(התמונה הראשית באדיבות סטארט אפ)

כפי שפורסם בערוץ הספורט, סטארט אפ ניישן אישרה היום (חמישי) כי כריס פרום יזנק עם קבוצת הרכיבה הישראלית בטור האמירויות שייפתח ב-21 בפברואר. לצד הכוכב הגדול ירכב גם אלוף ישראל עומר גולדשטיין. זו תהיה הופעת הבכורה של הרוכב הבריטי במדי הכחול לבן של הקבוצה.

סטארט אפ ערכה את הופעת הבכורה שלה בטור האמירויות בעונה שעברה, בטרם נחתם חוזה השלום בין 2 המדינות והמארחים יצאו כבר אז מגדרם כדי לקבל את הקבוצה בחום וידידות. גולדשטיין, שישוב לטור הזה לראשונה כאלוף ישראל, אמר שהוא מקווה לראות אוהדים ישראלים בצדי הדרכים: "זה יהיה נהדר אם זה יקרה ונראה אוהדים ישראלים שם יחד עם אמירתים. ובוודאי כשזו תהיה הפעם הראשונה שארכוב לצדו של פרום, רוכב גדול שתמיד הערצתי", הוא אמר.

עבור הבריטי, שזכה בטור דה פראנס 4 פעמים והצטרף לקבוצה הישראלית השנה, טור הבכורה שלו באמירויות יהווה הזדמנות לבנות את כושרו בהדרגה לקראת שיא העונה והמטרה המרכזית - הטור דה פראנס שיתקיים ביולי.

הבעלים של הקבוצה, סילבן אדאמס: "לא אשכח באיזה חום התקבלנו שם בעונה שעברה, עוד בטרם נחתם הסכם השלום. אני מצפה להמשיך ולבנות את הידידות הזו כאשר נשוב לשם בחודש הבא".

מארגני התחרות חשפו כי פיליפו גאנה, אלוף העולם נגד השעון, יהיה חלק מקבוצת אינאוס בתחרות במפרץ הפרסי. מדובר במרוץ מישורי ברובו, למעט קטע עליה אחד, ולכן טובי הספרינטרים כמו קאלב יואן (לוטו), סם בנט (דקוניק קוויקסטפ), פסקל אקרמן (בורה-הנסגרו) ופרננדו גאביריה (UAE) ישתתפו בו. בנוסף, גם אלוף הטור דה פראנס, טדיי פוגצ'אר, יהיה חלק מהטור.