ניצחון ראשון לסטארט אפ ניישן ב-2021

וודס זכה בקטע ה-2 באלפס מריטיימה ולקח את ההובלה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  20.02.21 - 17:22
תחילת כתבה

הצהרת כוונות? מייק וודס, הרוכב הקנדי של ישראל סטארט אפ ניישן השיג היום (שבת) לקבוצה את נצחונה הראשון העונה בהתקפה מוחצת על עליית ״הקיר״ בטור דה אלפס מאריטיימה הצרפתי.

וודס הוא עתה המוביל של הטור בן שלושת השלבים ומחזיק החולצה הצהובה. הקבוצה מקווה לשמור על ההובלה ולנצח את הטור כולו בקטע בן 130 הק"מ שנותר. אחרי שני שלבים, וודס מוביל בשניה בודדת אבל בכושרו הנוכחי ולאור הטיפוסים הרבים המצפים מחר, הקבוצה מקווה להבטיח את הניצחון.

וודס אמר: ״איזו תחושה נפלאה להשיג נצחון ראשון ועוד במירוץ הראשון שלי הקבוצה. תקפתי ולא הסתכלתי לאחור. ידעתי שזו עליה שמתאימה ליכולות שלי. אני מודה לסילבן אדאמס שהאמין בי, סייע לי להפוך לרוכב מקצוען ועכשיו סגרנו מעגל עם הצטרפותי לקבוצה והניצחון הזה״.

מחר הקבוצה תזנק במקביל גם לטור האמרויות בהרכב שכולל את הבריטי כריס פרום ואת אלוף ישראל עומר גולדשטיין והיא תנסה להשיג נצחון בפתיחה עם הספרינטר הגרמני אנדרה גרייפל. ״נעשה הכל לעזור לאנדרה להשיג נצחון״, אמר גולדשטיין.

המאמן הישראלי, דרור פקץ', יעשה את הבכורה המחודשת שלו בקבוצה: ״אין ספק שמדובר בהרגשה מאוד מיוחדת לפתוח את העונה במדינה ערבית. זה מיוחד עבור הקבוצה שלנו שנושאת את השם ׳ישראל׳ ומיוחד גם עבורי בעיקר עם היחסים הנפלאים בין המדינות".