הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

אכזבה קשה: עומר גולדשטיין יחמיץ את הטור

הרוכב הישראלי יפספס את הטור דה פראנס, בעקבות חשיפה לחולה מאומת: "מתקשה להאמין שזה קורה לי"

דני פורת, שליח ערוץ הספורט לדנמרק  29.06.22 - 17:35
(פרמייר טק)
(פרמייר טק)

מחוץ לטור. בשורה קשה לעומר גולדשטיין וקבוצת פרמייר טק אחרי שהרוכב הישראלי נחשף לחולה קורונה מאומת. המשמעות: לא יוכל לקחת חלק בהמשך המירוץ. הקורונה שנמצאת בעליה ביבשת אירופה בשבועות האחרונים גרמה לפאניקה גדולה בקרב מארגני הטור דה פראנס. שני רוכבים מקבוצות אחרות: כריסטיאן רודריגס הספרדי וטים דקלרק הוחלפו לאחר שנמצאו חיוביים.

על פי הודעת ישראל פרמייר טק: "הרוכב הישראלי עומר גולדשטיין שהיה אמור לזנק מחרתיים לפתיחת הטור דה פראנס נאלץ לוותר על השתתפותו בטור לאחר שנחשף לחולה קורונה מאומת במהלך טיסה בדרכו לטור בקופנהאגן. את מקומו של עומר בהרכב הקבוצה לטור יתפוס הרוכב הקנדי של הקבוצה ג׳י בויווין".

"מחר תתקבל ההחלטה באשר לרוכב השמיני והאחרון בהרכב הקבוצה לטור דה פראנס לאחר שיתקבלו תוצאות בדיקות הקורונה המעודכנות  של הרוכב הדרום אפריקני דריל אימפיי . במידה ואימפיי לא יקבל את אישור הצוות הרפואי - יהיה זה הרוכב הישראלי גיא ניב שיחליפו ויזנק  לטור דה פראנס השני שלו".

עומר גולדשטיין קיבל כצפוי את ההחלטה באכזבה ובכאב רב: ״כואב לי מאוד. האמנתי שאני עומד לתת הופעה בלתי נשכחת בטור דה פראנס הזה. זהו מפח נפש קשה עבורי ואני מתקשה להאמין שזה קורה לי, אבל עם כל הכאב, אני גם מבין את השיקולים של הקבוצה שלא רצתה  לקחת סיכון כפול: גם לאבד רוכב  - ולסכן את בריאותם של רוכבים אחרים בקבוצה אם אכן יתברר שאכן נדבקתי בקורונה״.