הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

ללא גולדשטיין: צפו בהצגת "פרמייר טק"

שבעה רוכבים בלבד עלו לבמה לפני הטור, אדאמס עודד את הרוכב הישראלי

דני פורת, שליח ערוץ הספורט לדנמרק  29.06.22 - 21:49

ברגשות מעורבים, פתחה קבוצת "פרמייר טק" את דרכה לטור דה פראנס - והיום (רביעי) עלתה לבמה במסגרת הצגת הרוכבים המסורתית. רק שבעה רוכבים עלו על הבמה, ללא הרוכב הישראלי עומר גולדשטיין, שנחשף לחולה קורונה ויצא מהטור. במקומו צורף גיון בויווין. רוכב נוסף, דאריל אימפיי, נמצא גבולי בבדיקת קורונה - ואם ייעדר, הוא יוחלף על ידי גיא ניב.

כצפוי, גולדשטיין היה נסער מאוד לאחר שפספס את הטור השני ברציפות שלו. בעלי "פרמייר טק", סילבן אדאמס, שוחח עם גולדשטיין וניסה לעודד אותו. אדאמס אמר: "אני בטוח שתחזור חזק יותר לשנה הבאה". גם שאר חברי הקבוצה ניסו לעודד את גולדשטיין, שנמצא בבידוד מאז שהתגלה שהוא חיובי. הרוכב הישראלי צפוי להשתתף בוואלטה של ספרד.

טקס הצגת הרוכבים נערך לעיני 10,000 איש שהיו בטיבולי, וזו היתה הפעם הראשונה שכלל 22 הקבוצות הוצגו, כולל האלוף טדי פוגצ'אר. הטור ייפתח ביום שישי בקופנהאגן, בשלב נגד השעון, ויסתיים בשדרות השאנז אליזה ב-24 ביולי.

"אני שמח ומתרגש בטירוף לזנק לטור דה פראנס השני שלי", מסר ניב. "עברתי עונה קשה מאד אחרי פציעה מהתרסקות והתמודדות לא פשוטה עם קורונה . למרות שבשל כך מצאתי את עצמי מחוץ לסגל הטור דה פראנס, איפה שהוא בתוכי לא ויתרתי באמת על התקווה שאתחרה במירוץ האדיר הזה השנה".

"חיברתי סוף סוף סדרת אימונים טובה  ורציפה וחזרתי למירוצים במוטיבציה גדולה והשגתי תוצאות טובות בטור של דופינה ובמיוחד במירוץ המונט ונטו, כשאני מוכיח לעצמי ולצוות המקצועי שחזרתי לכושר טוב מאד. ידעתי שאם תגיע הזדמנות , אקפוץ עליה בשתי רגליים , והנה זה קרה".

"אני מצפה לטור דה פראנס קשוח במיוחד. אני לא מגיע עם הכנה אידיאלית אבל אני מלא בטחון שאוכל לתת הופעה טובה, לעזור לקבוצה כאשר אדרש במשימתה להשיג נצחון כאן, ולצאת לבריחות בעצמי כשתהיה הזדמנות - ולהשיג תוצאה יפה".