הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

כריס פרום: "אני לא מתכוון לפרוש"

רגע לפני פתיחת הטור, רוכב קבוצת ישראל פרמייק טק חשף כי הקריירה תמשך

דני פורת, שליח ערוץ הספורט לדנמרק  30.06.22 - 16:12

קבוצת האופניים המקצוענית, ״ישראל פרמייר טק" תתחיל מחר (שישי) את הטור דה פראנס. רגע לפני שהתחרות יוצאת לדרך, הקבוצה הישראלית התכוננה במסיבת עיתונאים.

סילבן אדמס התייחס תחילה לפרויקט "מגרש החלומות" של פרמיירטק שמגייסת כספים עבור בניית מתקן אימונים מפואר לרוכבים צעירים וצעירות ברואנדה. "ביקרתי ברואנדה והרגשתי שהם האחים והאחיות שלנו היהודים בעקבות רצח העם שהתחולל שם. זה משהו אישי מבחינתי. סיפקנו לרוכבים אופניים וציוד. אנחנו רוצים לתת הזדמנות לאנשים האלה. זה מגיע להם. למה אני עושה את זה? זה חלק מהמורשת היהודית שלנו. יש לנו מורשת של 3,000 שנה של תיקון עולם. לכן אנחנו רוצים לעשות טוב בעולם הזה ובחרנו ברואנדה".

אדמס, אמר: "זה הטור השלישי שלנו. לא זכינו עדיין בשלב בטור דה פראנס והמטרה שלנו? לזכות בשלב בטור דה פראנס וזה הסיפור של הטור מבחינתי".

כריס פרום: "העובדה שסיימתי את הטור שנה שעברה אחרי התאונה הקשה – זה היה הישג. חשתי לראשונה שאני לא מרגיש כאבים בחצי שנה האחרונה. אני לא יודע איך אראה בטור, כי לא היתה לי הזדמנות להתחרות ברמה הזאת בשבועות האחרונים. נראה לאן הרגליים יובילו אותי בשלושת השבועות הקרובים. אנסה לנצח שלבים אם תהיה לי הזדמנות לכך".

פרום גילה: "אני לא מתכוון לפרוש בסיום העונה, אלא מתכוון להמשיך לרכב במיוחד בעקבות ההתקדמות שאני חש ברכיבה שלי והעובדה שאין לי יותר כאבים מהפציעה"