הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"אדים בעיניים": ההקפצה של גיא ניב לטור

הישראלי מסכם את יום הפתיחה. וגם: המטרות של פרמייר טק לימים הקרובים

דני פורת, שליח ערוץ הספורט לדנמרק  02.07.22 - 06:24
(נועה ארנון)
(נועה ארנון)

תגיות: אופניים

מלכתחילה קבוצת פרמייר טק לא בנתה על השלב הראשון. הקבוצה הישראלית פתחה אתמול את הטור דה פראנס בצורה מאוד נינוחה וספק אם לחצה על כל הגז בקטע נגד השעון בקופנהגן.

״היו לי אדים בעיניים, בקושי ראיתי משהו מבעד לקסדה״, סיפר לי גיא ניב לאחר המירוץ בו סיים כמעט 2:30 דקות אחרי המנצח המפתיע איב למפארט. הרוכב הישראלי הגיע למקום ה-173 מתוך 176 משתתפים, אבל בסך הכל נשאר חיובי.

״התוצאה כמובן לא משנה לי. עברו עליי 24 שעות לא קלות״, הוסיף ניב שהוקפץ ברגע האחרון לטור השני שלו בעקבות המצאותו של דאריל אימפיי חיובי לקורונה. ניב ישן מעט מאוד לפני שהגיע למרוץ, והשלב הראשון היה רק החימום.

הרוכב המוביל של הקבוצה בקטע הנג"ש, נגד השעון, היה הוגו הול שסיים במקום ה-40 במרחק של 47 שניות מהמנצח למפארט. ״אין לנו רוכב שמתמחה ברכיבה נגד השעון והמטרה היתה בסך הכל להשאר על האופניים ולא להתרסק במיוחד בעקבות הזיכרון מהקטע הראשון בטור הקודם״, הוסיף ניב.

השלב השני יצא מרוסקילדה, עיר האבירים והרוק אנר רול, כאשר ישראל פרמייר טק תנסה בעיקר לשמור על יאקוב פוגלסנג, שנמצא במרחק 48 שניות מטאדיי פוגצ'אר, מקדימה. בשאר הזמן הקבוצה תנסה לשמור כוחות לקראת הקטע החמישי, הפאבה בצפון צרפת. מאחר שהשלב הוא שטוח באופיו ועם רוחות צד מהים שעלולות לפצל את הפלוטון. מבחינת פרמייר טק זה אמור להיות עוד יום של השרדות.