הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

זו לא טעות: דיוקוביץ' מגיע לרמת השרון

אפשר להירגע: לא מדובר בטניסאי הגדול, אלא בנבחן חדש שמגיע למחנה אימון בבלגרד. פיראס מוגרבי מועמד

שירלי בר דיין
שירלי בר דיין  25.07.13 - 10:09
דיוקוביץ'. שם מחייב
דיוקוביץ'. שם מחייב

תגיות: רמת השרון

חודש יולי כבר מגיע לסופו, הקבוצות כבר מריחות את פתיחת העונה (אם אכן, הליגה תיפתח בזמן) וזה בדיוק הזמן שבו הן מבלות במחנות האימונים ברחבי אירופה, מתגבשות ומתכוננות לקרבות בליגת העל.

אחת מאלה שמבלות כרגע בנופים הפסטורליים של אירופה היא רמת השרון שמקיימת את המחנה בבלגרד בסרביה. היום הקבוצה תקיים שם משחק הכנה נגד פרולטר מהליגה הסרבית השניה ותבחן את היכולות שלה.

מי שיזכה ללא מעט תשומת לב הוא החלוץ הנבחן נתנאל אסמואה, שחקנה של קבוצת הכוכב האדום בלגרד מהליגה הסרבית הראשונה. כמו כן, נבחן במועדון אלכסנדר דיוקוביץ' מהליגה הסרבית השנייה. שם די מוכר, טוב אם אתם חובבי טניס.

בנוסף, הקבוצה מעוניינת בשירותיו של השחקן פיראס מוגרבי, שלא ימשיך בלאנס הצרפתית. מאחר וקבוצת הבית שלו, מכבי נתניה, נמצאת בליגה הלאומית, מוגרבי עתיד לבחור מבין כמה הצעות מקבוצות ליגת העל בהן הוא מחזיק כאשר מלבד רמת השרון גם הפועל חיפה, איחוד בני סכנין, והפועל באר שבע, בודקות אפשרות להחתימו.

כזכור, אחרי שחתם בלאנס מהליגה הצרפתית השניה, מוגרבי לא השתלב וביקש לחזור לארץ, אבל אחרי שבאמצע בעונה שעברה חזר לנתניה, הוא לא הצליח למנוע את ירידתה לליגה הלאומית.