הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

גרנט: נורמלי שהקהל עוד מריע למאמן הקודם

המאמן ופרטיזן הודחו מהגביע, האוהדים קראו בשמו של סטנאויביץ'. גרנט: אני עושה עבודה טובה. החמצנו הרבה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  12.04.12 - 14:28
גרנט. הפסד לא נעים (GETTYIMAGES)
גרנט. הפסד לא נעים (GETTYIMAGES)
תחילת כתבהאם יש משהו שאוהדי פרטיזן בלגרד הסרבית מתקשים לסבול, הרי שזהו ההפסד בדרבי ליריבה השנואה, הכוכב האדום בלגרד. אמש (שבת) נוצחה הדאבליסטית 2:0 במגרשה בידי היריבה השנואה ואברם גרנט, האיש של פרטיזן על הקווים, שוב החל לשמוע את הקהל קורא דווקא בשמו של המאמן הקודם, אלכסנדר סטאנוייביץ', שפוטר טרם הגעתו של הישראלי. 

"האוהדים טובים בסך הכל", אמר גרנט במסיבת העתונאים אחרי ההפסד הכואב, "זה טבעי ולגיטימי שהם עדיין אוהבים את המאמן הקודם שעשה כאן עבודה טובה. העבודה שלי היא להיות טוב גם במה שאני עושה, ואני חושב שאני עושה את עבודתי בצורה טובה עד עכשיו".

גרנט התיחחס גם למשחק עצמו: "הכוכב האדום בגמר אחרי ניצחון גדול. מגיע להם. הם שיחקו טוב, אבל המשחק הראשון השפיע ובידעבד הכריע את ההתמודדות כולה. במחצית הראשונה שיחקנו כמו שתכננו, אבל נתקלנו שוב בחוסר היכולת שלנו להבקיע ממצבים נוחים".

"כמו במשחק הראשון, יצרנו הרבה מצבים והחמצנו", המשיך להסביר אקס צ'לסי, "במחצית השנייה לקחנו יותר סיכונים כי תיקו משמעותו הייתה זהה להפסד. כשיצאנו קדימה, הם ניצלו זאת עד תום, עקצו במתפרצות וכבשו את הראשון. אחר כך כבר היה הרבה יותר קשה. טעות חמורה שלנו נתנה להם לכבוש את השני בקלות".

לאחר ההדחה מהגביע וההפנמה של העובדה שהדאבל מאשתקד לא ישוחזר, לגרנט נותר להיאבק רק על האליפות. כעת, לאחר 23 מחזורים נמצאים גרנט ופרטיזן במקום הראשון, עם 8 נקודות יתרון על פני אותעה פרטיזן.