לאן השבת? כל מה שצפוי לשגרירינו באירופה בסופ"ש

חמד, אוואט ומאיורקה אצל מלאגה, אלמוג כהן פותח עונה בגרמניה ומול מי נאתכו הפעם? הכל מחכה כאן

מערכת אתר ערוץ הספורט  23.08.12 - 20:13
תחילת כתבההקיץ עוד רגע מאחורינו, הכדורגל חוזר ואיתו גם שגרירינו ברחבי היבשת שמקווים לכמה שיותר דקות על הדשא. רגע לפני שסוף השבוע יוצא לדרך החלטנו לעשות לכם סדר בשלל הפעילות של הכדורגלנים הישראלים ברחבי אירופה.

יום שישי
הבונדסליגה יוצאת לדרך, אבל בליגה השניה בגרמניה בן שהר יקווה לרשום הופעת בכורה במדי הרטה ברלין שתארח את יאן רגנסבורג (19:00). בהונגריה ידין זריס וקבוצתו החדשה אויפשט ייפגשו את MTK בודפשט (20:00).

יום שבת
 העניינים יתחממו כמובן בשבת. בפולין תתארח ויסלה קראקוב של מאור מליקסון (פתח נהדר את העונה) את פודז'בסיקידזה, בה משחק לירן כהן לדרבי ישראלי (14:30). ב-19:00 אבירם ברוכיאן  ופולוניה ורשה ייפגשו את לך פוזנן.

בסקוטלנד(14:45), בירם כיאל וסלטיק ינסו להשיג ניצחון בכורה בליגה מול אינברנס. תשומת לב גדולה יחסית צפוי למשוך אלמוג כהן שיקווה למקום בהרכב של נירנברג, שתתארח אצל המבורג (16:30) במחזור הראשון בגרמניה.

שגרירינו בבלגיה יתחילו את סוף השבוע שלהם בשבת, כאשר בירסחוט של דור מלול ורועי דיין תשחק מול שרלרואה של מתן אוחיון (21:00). בוורן של גל שיש והחיזוק החדש מוחמד גאדיר תתארח את קורטרייק (21:00).

אחרי שהרשים במיוחד עם צמד במחזור הפתיחה  בספרד, תומר חמד ינסה להמשיך את המומנטום עם מאיורקה ודודו אוואט, שתתארח במשחק קשה אצל מלאגה (00:00), שהתקרבה השבוע להופעה היסטורית בליגת האלופות.  

יום ראשון
הנציג השני בליגה השניה בגרמניה, גילי ורמוט, יקווה להמשיך את פתיחת העונה הטובה שלו (2 בישולים בשבוע שעבר) עם קייזרסלאוטרן, שתפגוש במגרשה את מינכן 1860 (14:30). ברוסיה, עוד שחקן ישראלי לוהט, ביבארס נאתכו, יפגוש עם רובין קאזאן את זניט סנט פטרסבורג (15:00).   

בבלגיה נקבל עוד דרבי ישראלי, כאשר סטנדרד ליאז' של דודו ביטון ומאור בוזגלו תתמודד מול מכלן של לירוי צעירי (15:30). מאוחר יותר (19:00) גנק של אליניב ברדה תארח את זולטה וארחם ואילו שלומי ארבייטמן וגנט יתמודדו מול לוקרן. את הופעת הישראלים יינעל ליאור רפאלוב, שנמצא בכושר נהדר וינסה להמשיך את התקופה הטובה עם ברוז', שתפגוש את מונס (21:30).

בליגה השניה בספרד גיא אסולין רוצה להמשיך לצבור דקות במדי ראסינג סנטאנדר. שתתארח במסגרת המחזור השני אצל קורדובה (23:00), אחרי שביום הפתיחה נכנעה 1:0 ללאס פאלמאס. בצרפת, לעדן בן בסט וברסט ממתין משחק חוץ קשה אצל סנט אטיין (18:00).