75 דקות לבן שהר ב-1:2 של הרטה ברלין

החלוץ הישראלי תפס מקום של קבע וחגג עוד נצחון. 0:2 לאומוניה, 90 דקות ללויטה, שפוגנין החולה לא שותף

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  04.12.12 - 00:16
מקום של קבע. שהר (GETTYIMAGES)
מקום של קבע. שהר (GETTYIMAGES)
תחילת כתבה

לא רק המאמנים הישראלים עושים חיל בקפריסין. אומוניה ניקוסיה של אוהד לויטה ויובל שפונגין ניצחה הערב (שני) את אולימפיאקוס בדרבי הקטן של העיר. בגרמניה, בן שהר שיחק 75 דקות בניצחון הרטה ברלין, 1:2 על אנרג'י קוטבוס. רוני הברזילאי כבש את שער הנצחון להרטה בדקה ה-84, והקבוצה של שהר נשארה במקום השני בליגה השניה, והגדילה את הפער מהמקום השלישי ל-6 נקודות.

עבור אומוניה מדובר בניצחון חשוב מאוד כשמקרב את הקבוצה לצמרת ושם אותה במקום השישי עם 19 נקודות. אוהד לויטה עמד בין הקורות, שמר על שער נקי והמשיך ביכולת הטובה. חברו לקבוצה, שפונגין, היה חולה ולא קיבל דקות.

מי שכבש את השערים היה החלוץ מאנגולה פרדי (פרדריקו סנטוס) שהבקיע את הראשון בדקה ה-49 והכפיל את התוצאה בדקה ה-65 מהנקודה הלבנה. אולימפיאקוס שבמקום התשיעי נשארה עם 10 נקודות והיא רחוקה רק 4 נקודות מהקו האדום.

אגב, לויטה לא היה היחיד ששיחק באי השכן ביממה האחרונה. אורי פסו, קשרה של איה נאפה, קיבל דקות ראשונות העונה וגם סיים עם ניצחון על אלקי לרנקה של רועי בקל וניסו קפילוטו.

פסו הגיע לקפריסין מהפועל ירושלים. הוא נחת בקבוצה הקטנה של איה נאפה, ומאז חיכה להזדמנות שלו להראות מה הוא יודע. אמש הוא פגש את חבריו הישראלים באלקי ויצא עם ניצחון שני העונה לאי נאפה, 0:2 בחוץ. את השערים קולוקודיאס (45, בפנדל) וברבודיס (51). פרננדס מלרנקה ראה את הכרטיס האדום בדקה ה-77.