עצמי ושער שיוויון לברק יצחקי בגביע הקפריסאי

החלוץ הישראלי הכניס את אנורתוזיס לפיגור מול אלקי, אך אז איזן. מחליפו אוקאס הכריע עם שער בהארכה (97)

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  23.01.13 - 20:59
ערך הפכפך ליצחקי
ערך הפכפך ליצחקי
תחילת כתבה

איזה ערב מוזר ומשמח לברק יצחקי. על החלוץ הישראלי של אנורתוזיס פמאגוסטה עבר משחק רב תהפוכות, כולל שער עצמי ושער אחד לכיוון הנכון, ובסיומו הקבוצה שלו ניצחה 1:2 אלקי לרנקה אחרי הארכה והשיגה את הכרטיס לרבע גמר הגביע הקפריסאי.

המשחק הראשון בין שתי הקבוצות הסתיים ב-1:1, ואת הגומלין הערב אנורתוזיס פתחה בצליעה. בדקה ה-24 ברק יצחקי ניסה להרחיק, אבל יצאה לו דוקוא בעיטה לכיוון השער הלא נכון וזה 0:1 מפתיע לאלקי. אנורתוזיס, מוליכת הליגה בקפריסין, לא ויתרה וגם ברק יצחקי היה נכון למחוק את החוב. 6 דקות לפני ההפסקה הוא גם השלים את המשימה עם נגיחה מוצלחת ושער שיוויון, 1:1.

הקרב נכנס להארכה והניסיון עשה את שלו. בדקה ה-97 אנורתוזיס שברה את השיוויון עם שער של אוקאס, שהחליף את יצחקי בדקה ה-76. אנורתוזיס עם ניצחון קשה אבל משמעותי על אלקי, קבוצתם של ניסו קפילוטו (90 דקות) ורועי בקל (לא שותף).

מאמן פמאגוסטה, רוני לוי, אמר בסיום: "בגביע הדבר החשוב ביותר הוא לעלות. היתה לנו יריבה חזקה, אבל עכשיו אפשר להסתכל קדימה. יש לנו גם הרבה עבודה בליגה". אנורתוזיס מוליכה כאמור את הליגה, ביתרון של 6 נקודות על פני השניה בטבלה אפואל ניקוסיה. במקום השלישי זו א.א.ק לרנקה של רן בן שמעון, שרחוקה 8 נקודות מהפסגה.