עוד שער לדודו ביטון באפואל ניקוסיה. נצחון גם לבן שמעון

החלוץ נכנס כמחליף ב-0:2 מול איה נאפה. 0:4 קליל ללרנקה על פאפוס

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  11.02.13 - 20:49
עוד שער באי השכן. ביטון
עוד שער באי השכן. ביטון
תחילת כתבה

ערב מוצלח לשגרירים בקפריסין. רן בן שמעון וא.א.ק לרנקה צימקו את הפער מהמוליכה אנורתוזיס עם 0:4 מרשים מול פאפוס, דודו ביטון כבש גם במשחק השני שלו במדי אפואל ניקוסיה, הפעם בניצחון 0:2 בחוץ על איה נאפה. 

שאיפות האליפות של אפואל ניקוסיה, הפתעת העונה שעברה בליגת האלופות, עדיין לא נעלמו. הפער מהפסגה הוא אמנם 7, אבל הדברים הולכים טוב לשלישית בטבלה והניצחון השלישי ברציפות שלה הערב השאיר אותה בתמונת הצמרת הגבוהה.

דודו ביטון רק הגיע מסאנדרד ליאז' וכבר יש לו שני שערים. אחרי כיבוש הבכורה מול סלאמינה, החלוץ הישראלי שוב נכנס כמחליף ובדקה ה-86 סגר עניין עם השער השני של קבוצתו מול איה נאפה. בדקה ה-38 בורדה הבקיע את הראשון. גם את הקדנציה בקבוצה הראשונה שלו באירופה, ויסלה קראקוב, דודו ביטון פתח בסערה ואם ימשיך כך בקפריסין, העתיד ורוד.

עבור רן בן שמעון וא.א.ק לרנקה חלום האליפות אפילו מוחשי יותר. המאמן ממשיך לרדוף בהצלחה אחרי עמיתו רוני לוי, שמוליך את הטבלה עם אנורתוזיס, והפער הוא רק 3 נקודות. ה-0:4 על פאפוס היה הניצחון השני ברציפות של לרנקה, והוא הושג בקלות מביכה מול נועלת הטבלה. אנטון פאליץ' כבש את הראשון כבר בדקה ה-17, לפני שגרגור ואן דייק (44) קבע 0:2 עם הירידה להפסקה. נאסיר מאקי, ההולנדי ממוצא מרוקני כבש את השלישי (54) וצ'אנדו הספרדי חתם את המשחק בדקה ה-75. בן שמעון עם 0:4 גדול, והאליפות עדיין לא סגורה.