שכטר: לא שכחתי איך לכבוש. השתחרר הלחץ

חלוץ סוואנסי, שהבקיע ב-2:3 על וויגאן שער בכורה באנגליה: "לא נכון לדבר כרגע על חזרה לארץ או לא"

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  08.05.13 - 15:29
חוגג גם במדי סוואנסי. שכטר (GETTYIMAGES)
חוגג גם במדי סוואנסי. שכטר (GETTYIMAGES)

תגיות: איתי שכטר

תחילת כתבההרבה מאוד לחץ השתחרר אתמול אצל איתי שכטר. חלוץ סוואנסי מפרמיירליג, שלא הרבה לקבל הזדמנויות העונה, קיבל הפעם את חולצת ההרכב, וסיפק למאמנו מיכלא לאודרופ שער חשוב ב-2:3 של הברבורים על וויגאן. עבור הליגיונר הישראלי מדובר בשער בכורה לעונת 2012/13.

עם 7 משחקים בלבד בהם פתח בהרכב העונה, קשה לומר ששכטר קיבל הזדמנות הוגנת להראות את מה שהוא יודע. דווקא מאמנו הדניש, שכיכב בהרבה קבוצות ביבשת כשחקן, אמור לדעת שחלוץ חייב לקבל בטחון בכדי לפרוח. למרות הכל, כששכטר גילה שהוא בהרכב, הוא גילה מקצוענות, השקיע הכל וגם בא על שכרו עם שער בכורה.

"לכל חלוץ שלא מבקיע תקופה ארוכה זה קשה", אמר היום (רביעי) שכטר לאתר ערוץ הספורט. "אני מקדיש את השער לבן שלי ליאב ולאשתי, ולכן גם חגגתי בתנועת המוצץ. ממש לא שכחתי איך לכבוש שערים, אבל עכשיו הלחץ התשחרר", הוסיף שכטר, ששערו האחרון היה במאי הקודם במשחק הידידות מול צ'כיה.

בנוגע לעתידו, הליגיונר לא מסגיר אם ברצונו להמשיך באירופה, או אולי לשוב לליגת העל, שם הוא מחזור ע"י קבוצות הצמרת. "את הסיכומים אעשה בסוף העונה", הוא מסביר. "קודם כל, נראה מה קייזרסלאוטרן, להם שייך הכרטיס, רוצים. כרגע לא נכון לדבר על חזרה לארץ או לא".