טוטו תמוז: "בחרתי נכון, אני רגיל לבוא צנוע ולצאת גדול"

החלוץ נחת בישראל אחרי החתימה באוראל הרוסית: "זו הבחירה הנכונה. רוצים להתברג לחלק העליון בטבלה"

טליה סלנט
טליה סלנט  31.07.13 - 07:26
תחילת כתבהטוטו תמוז נחת הלילה (בין שלישי לרביעי) לאחר שחתם השבוע לשנתיים באוראל הרוסית. עבור תמוז מדובר בתחנה ראשונה בקריירה האירופית שלו, כאשר גם הוא יודע שמצפה לו הרבה עבודה כדי להוביל את המועדון החדש להצלחות באחת הליגות המתחזקות והמשתפרות של היבשת.

"היה משא ומתן לא קל, אבל אני מבסוט ומאושר שזה קרה סוף סוף", אמר טוטו תמוז לכלי התקשורת בשדה התעופה, "עכשיו אני צריך להתחיל לעבוד. אנחנו קבוצה חדשה שרוצה להתברג לחלק העליון של הטבלה ונשיג את המטרות שלנו".

על החיים החדשים שמצפים לו באוראל אמר: "לא האמנתי כמה זו עיר מדהימה. יש צוות ואנשים חמים במועדון ואני שמח מאוד להיות חלק מהליגה הבכירה ברוסיה. אני שלם לגמרי עם ההחלטה לצאת לשם. נכון שהיו שיחות עד הסוף עם קבוצה מהולנד, אבל זו ההחלטה הכי טובה. לדעתי, שם אני יכול להמשיך את הקריירה שלי בצורה הטובה ביותר".

על הציפיות מהעונה הראשונה באוראל, אמר הליגיונר השני של ישראל ברוסיה: "אנחנו קבוצה קטנה עם אתגרים גדולים וזה מה שאנחנו אוהבים. מקווים שנפתיע גם את האנשים ברוסיה. אני גם ככה רגיל לבוא צנוע ולצאת גדול. שוחחתי עם ביברס נאתכו והוא איחל לי בהצלחה. אפגוש אותו בליגה. עכשיו אני צריך להתרכז בחזרה לכושר".