הופעת בכורה לנאתכו, הפסד ראשון לצסק"א

הלך המאזן המושלם: הישראלי שיחק 27 דקות ב-1:0 בדרבי מול ספרטק. אוסטריה: 1:1 לדמארי ווינה. הולנד: 81 דקות לשהר בהפסד. אזרבייג'אן: ויצמן פתח עם ניצחון 0:2. שוויץ: ניסו קפילוטו הוצהב בהפסד של סט. גאלן

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  17.08.14 - 15:09
תחילת כתבה

ביברס נאתכו ערך היום (ראשון) את הופעת הבכורה שלו בצסק"א מוסקבה, אירוע מרגש כשלעצמו. לצערו, אחרי 90 דקות התוצאה היתה 1:0 לספרטק מוסקבה, שלקחה את דרבי החוץ הזה והנחילה לצסק"א הפסד ראשון העונה. נאתכו שיחק 27 דקות, אבל נאלץ לקחת חלק באובדן הנקודות הראשון של הקבוצה שלו העונה, אחרי 3 ניצחונות רצופים.

שער הניצחון של ספרטק הגיע בדקה ה-61, שתי דקות לפני שנאתכו נכנס כמחליף. סרגיי פרשיבליוק עשה יופי של הצגה ברחבה, דמיטרי קומבארוב הכניע את אקינפייב מ-11 מטרים וסידר 3 נקודות לאורחת. בדקה ה-93 נאתכו ירה מרחוק והכדור שלו חלף ליד הקורה. כמעט שער שיוויון לישראלי, אבל רק כמעט.

עד השריקה האחרונה שתי הקבוצות הספיקו ליצר גם תקרית אחת פחות נעימה. עימות בין קירלי נבבקין מצסק"א לפרשיבליוק מספרטק גררה צהוב שני והרחקה לשניהם.

באוסטריה, עומר דמארי פתח פעם נוספת בהרכב אוסטריה וינה, שלצערו שוב לא ניצחה. בניגוד לבכורה שלו, הפעם החלוץ הישראלי לא הצליח למצוא את הרשת ב-1:1 מול שטורם גראץ. בדקה ה-83 דמארי גם הוחלף.

בהולנד, בן שהר פתח בהרכב ווילם 2 ושיחק 81 דקות, אך נכנע יחד עם חבריו 2:1 לאוטרכט. המארחים עלו ליתרון בדקה ה-64 (יינס טורנסטרה), אך בדקה ה-76 הגיע השוויון משערו של רובי הימאוטס. חמש דקות לאחר מכן הוחלף חלוץ נבחרת ישראל, ובדקה ה-86 הגיע שער הניצחון של אוטרכט (לאון דה קוגל). בשווייץ, סט גאלן וניסו קפילוטו הפסידו 3:1 לת'ון. הבלם שיחק 90 דקות וספג כרטיס צהוב.

בבלגיה, רמי גרשון שיחק 90 דקות ב-1:3 הביתי של גנט על זולטה וארחם. קני סייף לא היה בסגל. האורחים עלו ליתרון משער של אידריסה סילה עם הירידה להפסקה, אבל המחצית השניה הייתה כולה של של המקומיים: מוהמדו חביבו השווה בדקה ה-69, לפני שדניאל מיליצ'ביץ' ניצח את המשחק עם צמד בדקות 72 ו-84.

עידן ויצמן וסימורק פתחו את העונה באזרבייג'אן עם ניצחון ביתי. הבלם וחבריו גברו 0:2 על אזאל משערים של ראשאד איובוב (5) וטוראל נארימנוב (עצמי, 16).