דמארי ינוח מס' שבועות, סובל ממחלת הנשיקה

החלוץ עבר בדיקת דם שאישרה את האבחנה, והוא יפספס את המשחק מול זלצבורג המוליכה. זמן ההחלמה הממוצע ממחלת הנשיקה הוא בין שבועיים ל-4 חודשים

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  05.12.14 - 18:18
עכשיו הוא צריך לנוח, לא לכבוש. דמארי (gettyimages)
עכשיו הוא צריך לנוח, לא לכבוש. דמארי (gettyimages)

תגיות: עומר דמארי

תחילת כתבה

כמה סופרלטיבים נאמרו כבר על העונה של עומר דמארי. החלוץ החם של אוסטריה וינה הוא ללא ספק אחד הליגיונרים שמביאים לנו הכי הרבה כבוד ביבשת, ועל הדרך הוא עושה את זה בקלאסה. היום (שישי) התברר כי דמארי יצטרך לשים את העונה המוצלחת שלו על "פאוז", מאחר והוא סובל ממחלת הנשיקה.

בימים האחרונים החלוץ הרגיש לא טוב, החום שלו עלה ל-40 מעלות, ושום כדור לא עזר להוריד אותו. לאחר שהלך לבצע בדיקת דם התברר כי זו לא סתם שפעת אלא מחלת הנשיקה וכי דמארי יצטרך לנוח ולא להתאמן עד אשר היא תעבור.

התסמינים של מחלת הנשיקה נוטים לחלוף בתקופה של בין שבועיים לארבעה חודשים, ובמהלכם הטיפול היחיד הוא מנוחה ושתייה מרובה, שכן המערכת החיסונית מייצרת בעצמה את הנוגדנים. בנוסף לכך פעילות גופנית בכלל ומשחקי כדור בפרט יכולים להיות מסוכנים.

משמעות הדבר בפועל היא שדמארי יחמיץ לכל הפחות את שני המשחקים הקרובים של אוסטריה וינה, כשהקרוב הוא מול המוליכה זלצבורג, והמשחק לאחריו הוא מול גרודיג. מתי החלוץ יוכל לחזור למגרשים, את זה אי אפשר לדעת.