דמארי נחת בלייפציג: "אני שמח להיות כאן"

החלוץ הגיע לגרמניה כדי לחתום ביממה הקרובה על חוזה ל-4 שנים וחצי

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  13.01.15 - 22:20
דמארי נחת (צילום מסך מ'הבילד')
דמארי נחת (צילום מסך מ'הבילד')
תחילת כתבה

המעבר לגרמניה קרוב מתמיד: עומר דמארי אמור לחתום מחר (רביעי) על החוזה בלייפציג רד בול אחרי שנחת הערב בעיר כדי להשלים את העסקה באופן סופי. דמארי, שכיכב בחודשים האחרונים במדיה של אוסטריה וינה, נרכש על ידי המועדון מהליגה השניה תמורת 5 מיליון יורו.

דמארי נחת בשדה התעופה יחד עם סוכניו אדם קידן והאחים רונן וגלעד קצב ואף סינן מספר מילים לתקשורת הגרמנית. "המטוס קצת רעד, אבל אני שמח שהגעתי כאן", אמר החלוץ הישראלי.

בגרמניה התייחסו לעובדה שנחת מלווה בשלושה סוכנים. "הטיסה של אוסטריה וינה נחתה ב-18:55 (שעון גרמניה) וממנה יצא דמארי כשהוא מלווה ב-3 סוכנים!", נרשם ב'בילד'.

על פי התכנון, הוא יגיע מחר בבוקר למשרדי הקבוצה ויחתום על החוזה, כשכרגע לא נראה שהוא יספיק לקחת חלק באימון של הקבוצה שאמור להתקיים בשעות הצהריים המוקדמות. בנוסף דמארי צריך לעבור בדיקה מקיפה לפני שההעברה תתבצע.

על פי המתווה, דמארי יחתום על חוזה לארבע שנים וחצי, עם שכר נאה של 800 אלף יורו לעונה. העפלה לבונדסליגה תסדר לחלוץ הישראלי בונוס של 100 אלף יורו. 

רד בול לייפציג מדורגת במקום השביעי בטבלה, אך במרחק ארבע נקודות בלבד מהמקום המוביל לבונדסליגה בעונה הבאה. המטרה המוצהרת של המועדון היא לשחק בבונדסליגה בעונה הבאה ולשלם כך מוכנים ראשיה לשלם הרבה כסף, כאשר מלבד דמארי, לייפציג רכשה את קשר נבחרת שבדיה, אמיל פורסברג תמורת 3.7 מיליון יורו.