"כשסלטיק רצתה אותי, עשיתי הכל כדי להגיע"

אלחמיד בראיון ראשון בירוק: "מכבי ת"א קבוצה טובה, אבל אנחנו צריכים לעבור אותה"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  25.07.19 - 15:57
תחילת כתבה

הוא הישראלי החמישי להגיע לסלטיק וכבר לא יכול לחכות להוכיח את עצמו. חאתם עבד אלחמיד עשה את קפיצת המדרגה שכל כך ייחל לה, והיום (חמישי) אחרי שהוצג עם החולצה מספר 33 בירוק ולבן, העניק ראיון ראשון בו הציב לעצמו מטרות וסיפר על הדרך שעבר.

"הרגשה מדהימה עבורי להגיע לכאן וכמו שאמרתי כבר, זה חלום שהתגשם. אני מאוד שמח ומחכה למשחק הראשון שלי להוכיח שמגיע לי להיות במועדון כל כך גדול", טען אלחמיד והודה: "כשהסוכן שלי אמר לי שסלטיק מעוניינת בי עשיתי כל מה שאני יכול כדי להגיע".

"ההצגה בסלטיק הייתה מאוד מרגשת עבורי, אהבתי מאוד לראות את כל האוהדים. אצטרך להשתפר כדי להראות שזה מגיע לי", המשיך אלחמיד. "המשפחה גאה בי ואני מאוד גאה בעצמי שעשיתי את המעבר הזה. כילד, זה היה חלום להיות חלק ממועדון כזה. אני מקווה שאשחק כמה שיותר מהר. אני שחקן ורסטילי שיכול לשחק בתור בלם ומגן ימני ויכול לעשות את שני התפקידים טוב".

"דיברתי עם ניר ביטון. הוא חבר שלי, שיחקנו ביחד במ.ס אשדוד ובנבחרות הלאומיות", סיפר אלחמיד על החלק של הקשר בהגעתו. "הוא אמר לי המון דברים טובים על המועדון והאנשים פה. מאוד עוזר שיש לי חבר כמוהו כאן. הוא בחור מצוין והוא יעזור לי המון".

ומה עם מוקדמות ליגת האלופות? אלחמיד כבר נשאל על מכבי תל אביב, אותה סלטיק עשויה לפגוש בשלב הבא וטען: "היא קבוצה טובה, אבל אנחנו סלטיק ואנחנו צריכים להתסכל על עצמנו, לעשות את העבודה ולהתקדם". על ה-0:5 על נומה קאליו אמר: "הם שיחקו נהדר ואני מקווה להצטרף אליהם כמה שיותר מהר. נפגשתי עם כולם במהלך המשחק, השחקנים מאוד נחמדים ואני מצפה לאימון הראשון שלי".