נאתכו: "מוכן לחזור לרוסיה. יש עניין משם"

צפו בראיון עם הקשר שהודה: "בשום מצב לא אחזור לארץ"

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  28.07.19 - 14:58
תחילת כתבה

ביברס נאתכו מחפש קבוצה חדשה. קפטן נבחרת ישראל עזב את אולימפיאקוס היוונית, לאחר סיבוב קצר ולא מוצלח במיוחד, וכעת ממתין להצעות מקבוצות באירופה. היום (ראשון), השתתף נאתכו באירוע חשיפת קולקציית נעלי הכדורגל החדשות של חברת "אדידס", "hard wired pack", נעליים אותם ילבשו מטובי הכדורגלנים בעולם, ביניהם ליונל מסי, פאולו דיבאלה, מוחמד סלאח ופול פוגבה.

לצידו של נאתכו, השתתפו באירוע גם חנן ממן, עידן ורד, מאור בוזגלו, אלירן עטר, דור פרץ, דוד קלטינס, אנדראס יאנוסטיס וירדן שועה, שהצטלמו עם הנעליים החדשות. נאתכו ניצל את האירוע גם כדי לקבר ולשפוך מעט אור על האפשרויות בנוגע לעתידו. "אני עוד מחפש את המקום הנכון", אמר הקשר לערוץ הספורט. "אני מעוניין בקבוצה הנכונה, שבה אוכל לחזור וליהנות מכדורגל. בכל מקרה לא אחזור לארץ".

"המטרה שלי היא למצוא קבוצה באירופה, בה ירצו אותי הכי הרבה וגם מקום שבו אוכל להיות עם המשפחה שלי. יש אופציות ואני צריך זמן לחשוב עם עצמי". באשר לשאלה האם יחזור לרוסיה, ענה בחיוב. "יש אמת בדיבורים האלה", הוא הודה, "גם כשעזבתי אמרתי שזה לא קרה בגלל שהרגשתי שם רע, אלא כי רציתי לקחת קצת אוויר, ועכשיו אני יכול גם לחזור לשם. אם תהיה הצעה טובה, אשמח לחזור".

בהמשך, נאתכו נשאל גם לגבי העובדה שלא מעט שחקני נבחרת נמצאים במצב שבו הם לא צפויים לשחק באופן סדיר. "זה עוד לא מלחיץ, כי אנחנו עדיין לפני פתיחת העונה. ברור שעדיף היה אם כולם יגיעו כשהם משחקים קבוע, אבל יש עוד חודש וחצי עד למשחקים, ורובם מתאמנים בקבוצות מסודרות אז נמצא את הנוסחה".

לגבי המשך הקמפיין, אמר נאתכו: "המשחקים הקרובים יקבעו את עתידנו בבית הזה. התוצאה מול פולין היתה מאכזבת, אבל זה סוג של מבחן בשבילנו. עד עכשיו הכל היה ורוד ויפה ועכשיו המומנטום שלילי אז נראה איך נגיב. אני בטוח שנצא מזה ואם נצליח להגיב טוב אז נהיה במרוץ עד הסוף".

לסיום, קשר הפועל ת"א לשעבר התייחס גם לליגה, שתיפתח בחודש הבא: "מכבי תל אביב קבוצה חזקה, אבל אני לא חושב שתהיה ליגה כל כך חד צדדית כמו בעונה שעברה. מה שמכבי עשו היה חד פעמי, והשנה הליגה תהיה יותר צפופה".