וייסמן: "בחיים לא כבשתי רביעייה. זה נהדר"

חלוץ וולפסברגר: "זו רק ההתחלה. מקווה להמשיך בצורה הזו"

תומר לוי
תומר לוי  17.08.19 - 22:23
תחילת כתבה

במכבי חיפה מתגעגעים? שון וייסמן ממשיך לקרוע רשתות באוסטריה והיום (שבת) כבש לא פחות מארבעה שערים בניצחון קבוצתו, וולפסברגר, 0:5 על מאטרסברג בליגה האוסטרית. החלוץ מוביל כעת את טבלת מלכי השערים של הבונדסליגה המקומית עם שבעה שערים לאחר ארבעה משחקים. "זו אמנם רק ההתחלה אבל אני מרגיש פה נהדר", אמר וייסמן לאתר ערוץ הספורט לאחר הניצחון. "המאמן נותן לי את כל הביטחון שאני צריך וזה כיף גדול, אני מקווה להמשיך בכושר הזה".

החלוץ דיבר גם באוסטריה לאחר המשחק והתייחס ליכולת הטובה של הקבוצה שלו במשחק. "זו הפעם הראשונה שאני כובש רביעייה בחיים. גם כשאנחנו מפסידים וגם כשמנצחים העונה אנחנו משחקים טוב, פשוט נמשיך לנסות ולשחק בדרך שלנו ואני מאמין שהתוצאות יגיעו", הסביר הסקורר.

בעבור קבוצתו של וייסמן התצוגה סיפקה את הניצחון השני של העונה. כבר כעבור שתי דקות וולפסברגר עלתה ל-0:1. רק בדקה ה-41 ויסמן כבש את הראשון שלו לאחר התקפה מתפרצת. מיד לאחר פתיחת המחצית השנייה הישראלי כבש את השני (דקה 48), כשלאחר מכן הוא הוסיף שערים בדקות ה-62 וה-77. "זה היה משחק מהחלומות, ככה אנחנו רוצים לשחק תמיד", הסביר מאמן הקבוצה, גרהארד שטרובר בסיום. "מההתחלה הראינו שאנחנו חזקים ולא נתנו ליריבה מקום לשחק וזה הוכיח את עצמו".