סבע: "יש חוסר וודאות. המצב מפחיד ומבלבל"

בהלת קורונה בסין. קשר גוואנז'ו: "אולי אבקש לצאת בהשאלה"

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  02.02.20 - 08:12
תחילת כתבה

ינטוש את סין? נגיף הקורונה במדינה משפיע על חיי התושבים וגרם לדחיית ליגת הכדורגל נכון לעכשיו עד השלישי באפריל. ערן זהבי ודיא סבע, שנמצאים בישראל מקיימים אימונים אישיים כדי להיות בכושר לתחילת הליגה ולמשחק הנבחרת בסוף החודש הבא בסקוטלנד. השניים, ששהו בתאילנד בתקופה האחרונה הגיעו לארץ ובינתיים התבקשו שלא לשוב לסין.

"המצב מפחיד, מבלבל וחוסר הוודאות גדול", סיפר סבע לערוץ הספורט. החלוץ שכבש 13 שערים ב-26 הופעות ליגה הוסיף: "מצד אחד האימונים אמורים להתחיל בסוף החודש ויש עוד זמן, אבל מצד שני כל רגע חברה אחרת מבטלת טיסות מסין לישראל ולהיפך בגלל הנגיף. דיברתי עם המאמן והוא אמר לי שאשאר פה בינתיים ושכל הקבוצה בחופש לעת עתה. אני וזהבי בוחנים את המצב יום יום ועוד מוקדם מדי לחשוב מה יהיה אם המצב יימשך".

"כרגע המצב תקין", המשיך סבע, "רק לפני כמה ימים קיבלנו את המשכורת האחרונה. מחכים להתפתחויות. אני לא חושב על כלום, אבל ברור שאם לא תהיה ליגה ויכריזו על מצב חירום לאורך זמן אז אבקש לצאת בהשאלה לפחות. הסוכן שלי, רונן קצב, מנהל עבורי את השיחות עם הסינים וכשיגיע הזמן, אם יגיע, אז נדע לאיזה כיוון הדברים הולכים".