הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"שחקן מחשמל": גדי קינדה סחט מחמאות אחרי הבכורה

הקשר הישראלי הבקיע שער נפלא בהופעתו הראשונה ב-MLS. מאמנו בקנזס סיטי החמיא, ברשת לא נשארו אדישים וגם משה חוגג בירך: "מזל שיש לנו אחוזים ממכירה עתידית שלו"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  01.03.20 - 11:34
(GETTYIMAGES)
(GETTYIMAGES)

תגיות: גדי קינדה

אפשר להניח שבדיוק על זה חלם בלילות האחרונים גדי קינדה: שער מופלא כבר בהופעת הבכורה ב-MLS; בכל אופן, בין אם חלם על כך ובין אם לא, המציאות עלתה על כל דמיון בדקה ה-39 של משחקה של קנזס סיטי מול ונקובר, אז הקשר הישראלי שלח כדור אדיר מזווית לא פשוטה היישר לרשת הגבוהה - בדרך ליתרון 1:2. את המשחק ניצחו קינדה וחבריו 1:3.

מאמנו של קינדה, פיטר ורמס, היה מרוצה מאוד מהופעת הבכורה של הישראלי והחמיא לו בגדול: "הוא עובד כל כך קשה. אם אתה אוהב את המשחק ואוהב כדורגל חיובי, אז השחקן הזה הוא פשוט מחשמל לצפייה. הוא היה ראוי לשער הזה לאור היכולת שלו על המגרש".

משה חוגג, בעלי בית"ר ירושלים, קבוצתו הקודמת של קינדה, בירך גם הוא באמצעות פוסט באינסטגרם: "סעיף שחרור או לא סעיף שחרור, לעולם לא אעצור אדם מלהגשים את החלום שלו. שמח מאוד לראות את גדי מתחיל לפרוע שטרות כבר במחזור הפתיחה ועוד עם איזה גול! עד עכשיו אני לא יודע אם הוא ימני או שמאלי, גם הוא לא יודע... שאלתי את גדי הבוקר איך היה, והוא ענה שהכל שם מדהים, ברמה הכי גבוהה, אבל גם שהקהל של בית"ר תמיד יחסר לו. יום אחד, כשגדי יחליט שהגיע הזמן לחזור לארץ, אנחנו ניפגש שוב בטדי". בנוסף, חוגג חשף בפוסט כי לבית"ר ירושלים יש אחוזים ממכירה עתידית של קינדה, ובהמשך נודע כי מדובר ב-25 אחוזים.

גם ברשת החברתית לא נשארו אדישים לביצועים של אקס בית"ר ירושלים. "גדי קינדה היה השחקן בעל ההשפעה הכי גבוהה בקישור במהלך המחצית הראשונה", כתב אחד המצייצים והוסיף: "מצפה ממנו להיות אחד הקשרים הטובים לאורך העונה ב-MLS". "סיומת ברמה עולמית של גדי קינדה. אלוהים אדירים", צייץ אחר.

"התרשמתי משחקנה החדש של קנזס סיטי, גדי קינדה, זו הייתה בעיטה אדירה כדי להשיב את היתרון לאורחים. לישראלי הבינלאומי לא היה יותר מדי מרחב כדי למצוא את הרשת מהעמדה הזאת...", כתב העיתונאי סימון פאדג'.

מיטב הציוצים לפניכם>