ה-20 בליגה: ויסמן שוב כבש בוולפסברגר

החלוץ הישראלי להט ב-0:4 של קבוצתו. ביטון וסלטיק עלו לחצי גמר הגביע הסקוטי. 1:5 להרוש וספרטה רוטרדם

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  01.03.20 - 19:27
(GETTY)
(GETTY)
תחילת כתבה

הוא פשוט לא מפסיק. נכון, המשפט הזה כבר נכתב בעבר, אבל הוא ימשיך להיכתב כנראה עוד מספר פעמים העונה, כי אין ספק שמדובר בעונה ענקית עבור כל ליגיונר. שון וייסמן כבש הערב (ראשון) את שערו ה-20 בליגה האוסטרית וה-27 בכל המסגרות העונה, ועזר לוולפסברגר לנצח 0:4 את סנט פולטן (השלים 90 דקות). כעת, הוא רחוק שניים בלבד משיא הכיבושים של שחקן ישראלי באירופה השייך למואנס דאבור.

בגביע הסקוטי, סלטיק עלתה לחצי הגמר עם 0:1 על סנט ג'ונסטון כאשר ניר ביטון פתח ושיחק כל המשחק. חאתם עבד אלחמיד חזר לראשונה לסגל מאז הפציעה הטורדנית, אך לא שותף וצפה בניצחון מהספסל.

היו לנו גם שני שוערים ליגיונרים ששיחקו בשורות קבוצותיהם. אריאל הרוש עמד בין הקורות בניצחון הענק 1:5 של ספרטה רוטרדם על אמן בליגה ההולנדית. בקפריסין, בוריס קליימן פתח בשער של פרלימני ולא ספג ב-0:3 על אולימפיה ניקוסיה.

בליגה הסרבית נערך הערב דרבי חם בין פרטיזן בלגרד לכוכב האדום. ביברס נאתכו שיחק 90 דקות אצל פרטיזן, במשחק שהסתיים ב-0:0. קבוצתו עדיין במקום השני בפער של 11 נקודות מהמוליכה, היריבה העירונית המרה.

בפולין, קני סייף נכנס בדקה ה-69 ב-1:2 של לכיה גדנסק על קורונה קיילצה. בבלגיה, עדן שמיר עלה מהספסל בדקה ה-86 בהפסד 2:0 של סטנדרד ליאז' על שרלרואה. טל כחילה צפה מהספסל בניצחון 1:2 של אטרומיטוס על אריס סלוניקי.