"יכולת אווירית": בסקוטלנד התלהבו מוייסמן

התקשורת המקומית המליצה ללנון: לך על החלוץ הישראלי

מערכת אתר ערוץ הספורט  30.03.20 - 12:40
תחילת כתבה

האם סלטיק תצרף את שון וייסמן? התעניינות קונקרטית עדיין אין, אבל ב"דיילי רקורד" הסקוטי הפנו את תשומת ליבו של המאמן, ניל לנון, לחמישה שחקנים שהם יכולים להביא בקיץ. החלוץ הישראלי של וולפסברגר מוזכר ביניהם.

בידיעה שפורסמה הבוקר (שני), מוזכר כי וייסמן כבר קושר לקבוצה בחודש ינואר האחרון, אבל אלופת סקוטלנד העדיפה להשקיע 3.5 מיליון ליש"ט בחלוץ פטריק קלימאלה הפולני. "החלוץ בן ה-24 הפך לתגלית אדירה עבור וולפסברגר", נכתב עליו, "מדובר ב'מספר תשע' טיפוסי שמשחק בתוך הרחבה, ויש לו יכולת להשיג שערים בהתקפות מסודרות. יתרון נוסף שלו הוא היכולת האווירית המרשימה, כש-10 שערים שלו העונה הובקעו בנגיחות".

ב"רקורד" הגדילו לעשות וטענו כי "וייסמן עומד להיכנס לנעליו של מואנס דאבור, בכך שצפוי לעזוב את אוסטריה בקרוב, אחרי עונה של 29 שערים ב-30 הופעות ליגה". כמו כן, ציינו כי יש לו את כמות הבעיטות הגבוהה ביותר בבונדסליגה האוסטרית, וגם את אחוז הדיוק הגבוה ביותר (58.7%).

וייסמן, בוגר מחלקת הנוער של מכבי חיפה, עזב את הירוקים אחרי עונת פריצה עם שמונה שערים במסגרת הליגה. בקיץ עבר החלוץ לוולפסברגר, ומאז לא נח: יש לו 22 שערים ב-21 הופעות ליגה, ו-29 שערים בכל המסגרות (כולל שני שערים במסגרת הליגה האירופית). וייסמן בהחלט הפך למטרה מבוקשת, כעת, ככל הנראה, גם בסקוטלנד.