באור הזרקורים: שחטאר החמיאה לסולומון

הישראלי זכה לכתבת פרופיל באתר הרשמי: "ראשון בדריבלים"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  11.05.20 - 18:14
תחילת כתבה

מנור סולומון זכה לכתבה מחמיאה מאוד באתר הרשמי של שחטאר דונייצק. מועדון הפאר האוקראיני התמקד בקשר הישראלי, שהחלים מהפציעה ממנה סבל וכעת חוזר לכשירות. בין היתר צוין כי סולומון מדורג במקום השני בליגה מבחינת הדריבלים המוצלחים ומחזיק באחוז הגבוה ביותר - פר ניסיון.

"מנור סולומון הגיע לשחטאר בינואר 2019. בעונה שעברה, הוא הופיע ב-16 משחקים וכבש שער אחד, בזמן שהעונה ערך 18 הופעות וכבש שלושה שערים. ב-2020, השחקן נפצע ולא שיחק, אך עכשיו תקופת ההחלמה שלו נגמרה.

מנור שיחק במשך 851 דקות בכל המפעלים, כולל תוספות זמן - הוא פתח בשמונה משחקים ועלה מהספסל עוד 10 פעמים. במילאנו ומנצ'סטר, הישראלי שיחק במשך חצי שעה בכל משחק, וכבש פעמיים מבישולים של דודו, והרוויח לקבוצה ארבע נקודות. אגב, אלה היו הניסיונות היחידים שלו לשער במשחקים האלה.

בעונה שעברה בליגה האוקראינית, סולומון שיחק משחק מלא אחד - נגד דינמו קייב. העונה, הוא ערך שלוש הופעות של 90 דקות. למנור אין צד מועדף - הוא משחק בשניהם, אבל רוב הנתונים מראים שהיכולת שלו עדיפה בצד ימין. מכל המסירות שלו, הוא בישל רק מהאגף הזה.

במאמר שפורסם בעבר, נכתב שיבחן קונופליאנקה מוביל את הליגה בממוצע הדריבלים (9.78). סולומון מופיע מיד אחריו עם 9.49, ומבחינת האחוזים (66.7) הוא מדורג מעל כולם".