מנור סולומון: "רוצה להישאר בשחטאר לעוד שנה - שנתיים"

למרות העניין מקבוצות מליגות בכירות, הקשר לא ממהר לעזוב

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  22.06.20 - 20:35
תחילת כתבה

מנור סולומון הוא ללא ספק אחד השחקנים המבטיחים ביותר שהכדורגל הישראלי ידע בשנים האחרונות ובשבת זכה באליפות השנייה שלו יחד עם שחטאר. הקשר הישראלי חווה עונה די מוזרה כשמצד אחד הבקיע מול אטלאנטה בסן סירו ונגד מנצ'סטר סיטי באלופות ומצד שני סבל מפציעה שהשביתה אותו לתקופה ארוכה. בראיון ל"מגרש פתוח" הוא דיבר על העונה שעבר המטרות שמציב לעצמו וגם הכרזה בנוגע לעתידו.

"אני רק משלים פחות משנה וחצי בשחטאר והיא לא מביאה שחקנים צעירים רק לשנה וחצי או שנתיים, אלא לטווח ארוך יותר. הם רוצים לקצור את הפירות ולא מחפשים שהשחקנים הצעירים יבואו ישר תפוקה, נותנים להם זמן", מסר סולומון כשנשאל על ההתעניינות ממועדונים גדולים באירופה לגביו והכריז: "המטרה שלי להישאר בשחטאר עוד שנה-שנתיים. זה מועדון אדיר שכולם מכירים אותו ומשם להתקדם. משחטאר מתקדמים למועדונים הגדולים בעולם".

"בשחטאר יש המון שחקנים צעירים ומצויינים ששווים הרבה כסף. בשחטאר יש גם שחקנים שהביאו בגיל צעיר והיום הם גם יותר מבוגרים והם השחקנים המרכזיים של הקבוצה ואליהם מצרפים שחקנים צעירים שאמורים לתפוס את המקום שלהם".

"יכולתי לתת העונה הרבה יותר ממה שנתתי, פתחתי את העונה מצוין, אבל אז הגיעה הפציעה שעצרה אותי", סיכם סולומון. "יש לשחטאר סגל גדול וגם אם אתה מצוין במשחק אחד אתה יכול לשבת על הספסל במשחק הבא, זה לגיטימי במיוחד לשחקנים צעירים פה. בשנה הבאה אני מקווה לא להיפצע ולעשות עונה טובה. שמחתי בשביל הקבוצה. הייתה עונה קצת מוזרה מבחינה אישית וקבוצתית".

לרוע מזלו, במשחק האליפות של שחטאר הוא צפה מהצד. "באסה שלא שותפתי, אבל צריך להמשיך לעבוד וההזדמנויות שלי יגיעו. לאורך העונה הרגשנו שאנחנו רמה מעל יתר הקבוצות בליגה, אנחנו קבוצה מאוד איכותית, בסדר גודל של הליגות הגדולות. הייתה לנו עונה מצוינת ושלטנו בליגה מההתחלה", טען.

ולסיום, מסר ד"ש למכבי פתח תקווה בה גדל וממנה יצא לשחטאר: "היא עושה עונה מדהימה, עקבתי אחריה גם בלאומית וכולם רואים עכשיו איזה שחקנים גודלים במכבי פ"ת. בגלל שירדו, הם נתנו ליותר שחקנים צ'אנס ואני מאוד מקווה שיקחו את הגביע".