"אוהדי פרטיזן קיללו את ילדיי 90 דקות"

קללות, יריקות וחפצים: הקהל גנב את ההצגה, גם נאתכו ספג

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  25.06.20 - 08:18
תחילת כתבה

יש הטוענים שחזרת הקהל למגרשים עלולה להיות מסוכנת מסיבות בריאותיות, אבל מי שנכח אמש (רביעי) בגמר הגביע הסרבי אולי יחלוק על הסיבה הזאת. הקהל אמנם חזר ליציעים, אך במקום לחגוג יחד עם ביברס נאתכו וחבריו - הוא ראה את פרטיזן בלגרד שלו נוחלת הפסד מרגיז בגמר הגביע, והגיב בהתאם.

בסיום המשחק, בעודם עצובים וכעוסים, שחקני פרטיזן בלגרד הלכו לאוהדים שהגיעו לצפות ומחאו להם כפיים כבכל משחק. אלא שהפעם, אוהדי פרטיזן, שידועים בפנאטיות שלהם, תקפו עם יריקות ומטח של קללות בעזרת מגאפון - תוך שהם דוחים את רצונם לזרוק את חולצות ליציעים.

עבור נאתכו, זה לא היה ערב שירצה לזכור. הוא אמנם בישל את המספרת הדרמטית שהובילה להארכה (צפו בתקציר בוידאו) ואף כבש בדו קרב הפנדלים, אבל זה לא הספיק במבחן התוצאה. נאתכו, אגב, גם היה מעורב במהומה שהתרחשה אחרי הפנדל השלישי של וויבודינה, כשמלדן דבטאק התגרה בקהל. זה הסתיים בהרחקות של מאמן וויבודינה, ננאד ללאטוביץ', וניקולה סימיץ', שישב על הספסל - אך כנראה שזה לא ממש הפריע להם כשהם הניפו את התואר.

מי שספג את מירב החצים מהקהל, היה מאמן היריבה ללאטוביץ', שמזוהה, איך לא, עם הכוכב האדום. "אני מקדיש את הגביע הזה לילדים שלי", הוא אמר בסיום. "הם שרדו קללות יותר מכולם, העליבו אותם ואת אמא שלהם במשך תשעים דקות. אבל המשפחה שלי גדולה וחזקה, הם יודעים שהם לא ראויים לעלבונות הללו".