הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"שון וייסמן יכול להיות תחליף להלאנד"

החלוץ מעורר תשומת לב בגרמניה. וולפסברגר לא תעמוד בדרכו

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  14.07.20 - 17:27
תחילת כתבה

שון וייסמן הפך העונה לאחד החלוצים החמים באירופה ואחרי עונה בה כבש לא פחות מ-30 שערי ליגה בגרמניה כבר טוענים כי הוא יכול להיות המחליף של ארלינג הלאנד בבורוסיה דורטמונד.

כזכור, השוורצגלבן הנחיתו בחודש ינואר את ארלינג הולאנד מרד בול זלצבורג והדבר התברר כהצלחה אדירה כשהנורבגי הרשית 13 שערים בבונדסליגה ב-15 משחקים. בסגל של לוסיאן פאברה אין חלוץ מרכזי נוסף והמועדון מאמין שוייסמן יכול להיות הפתרון לכך כשהוא גם יוכל לשחק לצידו של הולאנד.

כבר בעונה הראשונה של וייסמן מחוץ לישראל החלוץ חווה הצלחה כבירה כששבר את שיא השערים של לגיונר עם 31 שערי ליגה ובכל המסגרות כבש 37 שערים ב-40 משחקים. הדיווחים בשבועות האחרונים קשרו את הישראלי עם סלטיק ולוקומוטיב מוסקבה אך יכול להיות שההתעניינות מהליגה הגרמנית תטרוף את הקלפים והחלוץ יעשה בעונה הבאה את הצעד הגדול בקריירה שלו.

וולפסברגר כבר הבינה שאין ביכולתה לשמור על המלפפון הלוהט שלה כשיו"ר המועדון, דיטמר ריגלר, אמר שהוא ישחרר את וייסמן עבור סכום שינוע בין 5 מיליון יורו ל-10 מיליון יורו: "מגיע לו להתקדם הלאה. אם הוא רוצה לעבור ותתקבל עבורו הצעה מתאימה, זה עשוי לקרות".