הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"הטוב על המגרש": סולומון מלהיב את שחטאר

באוקראינה פרגנו, הקשר סימן מטרה: "ליגה אירופית? רק רבע"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  20.07.20 - 08:25

זה אמנם היה משחק חסר חשיבות, שכן שחטאר דונייצק לקחה אליפות מזמן, אבל זו הייתה הזדמנות נוספת עבור מנור סולומון להראות לעולם כמה כישרון יש לו ברגליים - ותתפלאו, הנער מפ"ת תפס את ההזדמנות בשתי ידיים. סולומון, במשחק הנעילה של הליגה האוקראינית, כבש שער אדיר והוסיף בישול נהדר - ובכך סיים את שנת הבכורה של באירופה בטעם מתוק.

סולומון, למי שפיספס, היה מעורב בשער הראשון במשחק - אותו בישל לטטה - וכבש כדור חופשי נהדר רק עשר דקות מאוחר יותר. במשחק, אגב, שחטאר השמיטה נקודות באופן לא אופייני, אבל מה זה משנה כבר? "סולומון היה השחקן הטוב ביותר במגרש", כתבו בתקשורת המקומית. "הוא לא הותיר סיכוי לשוער היריבה בבעיטה החופשית שכבש, ודאג גם ליצור מצבים עבור חבריו".

סולומון עצמו שוחח עם האתר הרשמי של הקבוצה וסיכם את המשחק והעונה שעברה עליו: "כמובן שלא טוב שלא ניצחנו, שחטאר תמיד מכוונת לניצחון. אני חושב שהתחלנו טוב, כבשנו שני שערים, אבל המחצית השנייה הייתה שונה ולצערי ספגנו שני שערים. דברים כאלה יכולים לקרות, בסך הכל הייתה לנו עונה נהדרת כך שהכל בסדר. השער? זו הייתה הבעיטה החופשית הראשונה שבעטתי בקבוצה, שמח שהצלחתי לכבוש".

בנוגע לזכייה באליפות ולהכנות למשחק מול וולפסבורג בליגה האירופית, הוסיף קשר הנבחרת: "המירוץ לתואר לא היה קל, זה אולי נראה ככה מבחוץ מכיוון שניצחנו ברוב המשחקים והובלנו בפער גדול, אבל זה לא היה קל. יש הרבה קבוצות חזקות שרצות לאליפות, אבל השחקנים שלנו רציניים, מוכשרים ובעלי ניסיון. נשארו לנו שבועיים וחצי עד וולפסבורג, אני בטוח שהצוות יכין אותנו כראוי ונגיע מוכנים. יש רק מטרה אחת - רבע הגמר".