כעס באנטוורפן: "אין לנו 18 שחקנים לגמר"

הקבוצה של רפאלוב בפלונטר לקראת גמר הגביע: "זה לא הוגן"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  31.07.20 - 20:53
תחילת כתבה

הכדורגל חוזר לבלגיה, לאט לאט: אחרי שהליגה הופסקה בגלל משבר הקורונה, עונת 2019/20 תסתיים בכל זאת עם גמר הגביע: האלופה קלאב ברוז' תפגוש מחר (שבת) את רויאל אנטוורפן וליאור רפאלוב, האקס המיתולוגי.

בעוד שבוע כבר תיפתח בבלגיה העונה החדשה, אבל כעת נוצר סביב המשחק מצב מוזר במיוחד: ארבעה שחקנים כבר עזבו את אנטוורפן (ביניהם סטיבן דפור ודינו ארסלנגיץ'), אבל שחקני רכש אחרים שהגיעו במקומם לא יוכלו להצטרף לקבוצה. המשמעות: אנטוורפן תעלה למשחק בסגל חסר ביותר, ורפאלוב כועס מאוד בעקבות ההחלטה.

"זה פשוט לא הוגן", הוא אומר לתקשורת הבלגית, "ברור שברוז' היתה הפייבוריטית, אבל עכשיו.. זה הרבה יותר. ההחלטה הזאת פוגעת לנו בסיכויים. זה משחק אחד ואנחנו נעשה הכל, אבל ברור שהיכולת שלנו לנצח ירדה דרסטית". גם המאמן איוון לקו הוסיף: "אין לנו 18 שחקנים למשחק הזה. הבחורים שלנו לא יכולים לשחק, אבל מאמן חדש כן. איפה ההיגיון? אתם תגידו לי".

אנטוורפן ורפאלוב סיימו את העונה במקום הרביעי, עד שזו הופסקה במאי האחרון, בהחלטה של ההתאחדות. לישראלי היתה דווקא עונה לא רעה עם 11 שערים ב-24 הופעות במסגרת הליגה, וכעת, בגיל 34, הוא ינסה להוסיף גם תואר - למרות תנאים קשים ביותר