הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

צעד נוסף לטופ: מנור סולומון חבר לפיני זהבי

סוכן העל הישראלי ישתף פעולה עם סוכניו של קשר שחטאר דונייצק

סהר דיין
סהר דיין  04.09.20 - 11:42

מנור סולומון מכוון לצמרת הכדורגל העולמי: הקיצוני של שחטאר דונייצק חבר לסוכן העל פיני זהבי. לאחר עונת שיא מבחינתו ושתי הצעות שכבר נדחו מרומא ואטאלנטה על סך 12 מיליון יורו, הוא הצטרף לסוכן הבכיר, שהיה מעורב גם במעבר ניימאר לפאריס סן ז'רמן (העסקה היקרה בהיסטוריה על סך 222 מיליון יורו), והוא ישתף פעולה עם סוכניו הישראלים שלומי בן עזרא וגלעד קצב.

"אני שמח לשתף פעולה עם פיני זהבי, הסוכן הטוב בעולם שהוא גם חבר קרוב", אמר שלומי בן עזרא. "ביחד אני מאמין שנוביל את מנור סולומון לצמרת הכדורגל העולמי. אנחנו עובדים במספר מישורים".

סולומון, שעבר לשחטאר ממכבי פתח תקווה בינואר 2019 זכה עם האוקראינים בשתי אליפויות וגביע, והעונה הוא כיכב על הבמות הגדולות ביבשת. בליגת האלופות, הוא מצא את הרשת של מנצ'סטר סיטי ואטאלנטה ובליגה האירופית הבקיע בשמינית הגמר מול וולפסבורג.

כמו כן, הישראלי הצעיר הבקיע שישה שערים ובישל חמישה נוספים ב-29 הופעות ובראיון לערוץ הספורט בחודש שעבר חשף את תג המחיר הגבוה שלו.

"יש בי הרבה התעניינות מצד קבוצות באירופה שרוצות לקנות אותי. אני משחק בקבוצה אדירה, אבל אם תגיע הצעה טובה, זה יקרה. יכול להיות שידרשו עלי יותר מ-20 מיליון יורו", הודה הקיצוני. "כיף לי שחושבים שאני שווה כל כך הרבה. החלום הכי גדול שלי הוא לשחק באנגליה או בקבוצות הגדולות בספרד".

בנוסף, גם מנכ"ל שחטאר, סרגיי בלאקין, סיפר בתקשורת האוקראינית לקראת סוף העונה של מצבו של סולומון: "קבוצות גדולות באירופה בעקבותיו, הוא שחקן מוביל שיימכר בעתיד". עכשיו השאלה היא עד כמה העתיד הזה קרוב".