"רומא מוכנה לשלם 12 מ' יורו על סולומון"

באיטליה דווח: הזאבים שוב מתעניינים בקשר. שחטאר דורשת 25. בכורה לעוואד בלך פוזנן

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  16.09.20 - 22:40
תחילת כתבה

עתידו של מנור סולומון ממשיך להיות בערפל. הקשר שרוצה לבצע את הצעד קדימה משחטאר דונייצק ממשיך לעורר עניין, ובאוקראינה מדווחים שהוא עשוי לעזוב את האלופה כבר בקיץ. בשחטאר מבינים את הרצון של הישראלי להתקדם, אך מחכים להצעה הנכונה.

הערב (רביעי) באיטליה דווח כי לא אחרת מרומא הציעה 12 מיליון יורו על הקשר הישראלי. הפציעה הקשה של ניקולו זאניולו והעזיבה הצפויה של ג'נגיז אונדר, הקפיצה שוב את המניות של סולומון, אך נכון לרגע זה שחטאר דורשת עבורו 25 מיליון.

עוד קודם, אטאלנטה כבר הגישה לשחטאר הצעה רשמית על סך 12 מיליון יורו, כפול ממה שהוא נמכר אליה ממכבי פ"ת, אבל האוקראינים דחו אותה. שחטאר מכוונת להצעה גבוהה יותר על הקיצוני, והיא נתלית בכך שמועדון נוסף מגלה בו עניין.

כזכור, רומא, בה מאמן פאולו פונסקה, מי שהביא את סולומון לשחטאר, הביעה בו עניין כבר בעבר. הישראלי (רק בן 21) מחזיק בחוזה במועדון האוקראיני עד 2024, אך כושרו הנהדר גורם ללא מעט קבוצות בכירות לרצות לצרפו.

*מוחמד עוואד ערך בכורה במדי לך פוזנן שהביסה 0:3 את האמרבי השבדית ועלתה לסיבוב השלישי של מוקדמות הליגה האירופית. החלוץ המושאל ממכבי חיפה עלה למשחק בתוספת הזמן.

*חאתם אלחמיד שותף 90 דקות בניצחון של סלטיק 1:2 על סנט מירן במסגרת משחק השלמה בליגה הסקוטית. שיין דאפי (21) וג'יימס פורסט (36) הבקיעו לאלופה הסקוטית. ניר ביטון לא שותף.