סבע: כל הזמן מדברים על ההיסטוריה שנעשתה

השחקן על חתימתו באיחוד האמירויות: "מקווה שזה לא חלום"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  28.09.20 - 20:11

תגיות: דיא סבע

תחילת כתבה

רגע לפני כניסת יום הכיפורים, דיא סבע עשה היסטוריה כשחתם על חוזה לשנתיים באל-נאסר מאיחוד האמירויות. זמן קצר אחרי יציאת הצום, הקשר/חלוץ הישראלי הגיב לראשונה - דרך חשבונו ברשת החברתית - לצעד המפתיע שהחליט לקחת.

"וואו, איזה שבוע עבר עלי", פתח סבע את הפוסט. "הכל קרה כל כך מהר וממש לא ציפיתי לזה. ממלון שהייתי סגור בו חודשיים וחצי בגלל המשחקים בסין ועד ההגעה לדובאי. קיבלו אותנו כמו מלכים ממש. הכל כל כך מרשים פה ואי אפשר אפילו לתאר את זה במילים. המועדון דואג לי להכל וההחתמה שלי מרגישה הרבה יותר מרק כדורגל. ממש כל הזמן מדברים פה על זה שמדובר בהיסטוריה, רגע אחרי הסכם השלום, והאווירה ברחובות ובמועדון לבבית ומאירת פנים".

סבע ביקש בהמשך להודות לקרובים לו: "אני רוצה ברגע הזה להגיד תודה קודם כל למשפחתי, אשתי היקרה והילדים, שהכל איתכם ובשבילכם. ההורים שלי - אבא היקר, אמא היקרה והאחים - וכל מי שנמצא במעגל המשפחתי התומך שלי. תודה לאנשי הכפר שלי, שכנים וחברים, על התמיכה המדהימה. רוצה גם להודות לסוכנים שלי, רונן וגלעד קצב".

"המסע הזה נמשך והוא פשוט קסום. מקווה שאני לא באיזה חלום ואתעורר פתאום. רק התחלתי ועכשיו צריך להגביר ולעבוד קשה כי הכל מתחיל ונגמר בדשא", סיכם אקס גוואנגז'ו ר.פ.