"היברניאן בשיחות עם מרציאנו על חוזה חדש"

המאמן רוס על עתידו של השוער: "אנחנו להוטים שימשיך"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  21.11.20 - 10:19
תחילת כתבה

אופיר מרציאנו נמצא בעיצומה של עונתו החמישית בהיברניאן, ונראה שהוא לא צפוי לעזוב את סקוטלנד בקרוב. מאמן הקבוצה, ג'ק רוס, אישר כי המועדון החל בשיחות עם שוער נבחרת ישראל על הארכת חוזהו.

מרציאנו נחת בסקוטלנד ביום שישי בבוקר אחרי שחזר ממשחקיה של ישראל בליגת האומות, כשבאחרון, הציג יכולת נהדרת נגד סקוטלנד. "היכול שלו השבוע רק משקפת את ההופעות שלו אצלנו. הוא מצוין", אמר רוס במסיבת העיתונאים לקראת המשחק היום (שבת, 17:00) נגד סלטיק, שבו מרציאנו ישחק נגד חבריו להגנה בנבחרת, ניר ביטון וחאתם עאבד אלחמיד.

מאמן היברניאן החמיא: "הוא היה עקבי וסיפק הצלות גדולות ברגעים חשובים, שעזרו לנו לשמור על נתונים הגנתיים טובים. משמח אותי כששחקן חוזר ביום שישי, ויש בזה גורם של עייפות. זה עוזר שהוא מרגיש טוב לגבי הביצועים שלו והוא יגיע מוכן”. לגבי עתידו של השוער, אמר רוס: "התחלנו בשיחות עם נציגיו כדי לראות אם הוא רוצה להישאר. זה דבר שאנחנו להוטים לעשות ונראה לאן יקחו אותנו השבועות הקרובים".

ומה הסיכויים לכך שהדבר יבשיל לחתימה? אם תשאלו את רוס, הוא די אופטימי: "אופיר נהנה מהחיים באדינבורו ואני חושב שגם המשפחה שלו. לא תמיד יודעים מה שחקן רוצה לעשות מבחינה אישית מקצועית, אבל יש פה הרבה דברים שמשחקים לטובתנו בנגע לכמה שהוא נהנה מכדורגל, לעבוד עם הצוות והביצועים הטובים שלו. אני חושב שהוא נהנה מהחיים פה. תמיד יש דברים לא ידוענים שעולים בשיחות, אבל אני מרגיש שאנחנו בעמדה טובה להארכת חוזה".