"ארסנל פתחה בשיחות עם נציגיו של סולומון"

ה"גרדיאן" יישרו קו: "התכנון - להגיש הצעה לשחטאר בקיץ"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  12.01.21 - 20:18
תחילת כתבה

עם כל הכבוד לשחטאר דונייצק ולליגה האוקראינית, נדמה כי מעבר של מנור סולומון למועדון גדול יותר - ולליגה בכירה יותר - הוא רק עניין של זמן. ארסנל הוזכרה בתקופה האחרונה כאחת המועמדות לצרף את קשר נבחרת ישראל, והערב (שלישי) ההערכה הזאת קיבלה עוד חיזוק.

ההתעניינות של התותחנים בסולומון הגיעה גם ל"גרדיאן", אחד מכלי התקשורת הגדולים באנגליה, ושם נכתב כי שיחות ראשוניות בין המועדון לנציגי השחקן כבר נעשו. על פי הדיווח, ארסנל צפויה להגיש הצעה לשחטאר עבור הישראלי בקיץ הקרוב, אחרי שעקבה אחריו מקרוב מאוד בתקופה האחרונה.

הגעה של סולומון ללונדון כבר בחלון של ינואר לא נראית ריאלית, כך עולה מהדיווח. כדי שדבר כזה יקרה תצטרך ארסנל להיפרד מכמה וכמה שחקנים - דבר שהוא אינו סביר על פי "גרדיאן". הדיווח הזה "מתיישב" טוב עם הדברים שאמר אתמול סוכנו של סולומון, רונן קצב, לתכנית הרדיו של ערוץ הספורט - "5 באוויר".

בין שאר הנושאים, קצב התייחס גם לדיווחים שקושרים את מנור סולומון לארסנל ואמר: "אני חושב שההעברות היותר גדולות יקרו בקיץ, כי ינואר זה תמיד תיקונים. דבר שני, הקורונה משפיעה, והדברים יהיו יותר ברורים בקיץ מאשר עכשיו. לא רואה אותו עובר כרגע, אבל הכל יכול לקרות".

סולומון עצמו התייחס גם כן בראיון לערוץ הספורט להתעניינות בו מצד מועדונים בכירים ביבשת, כאשר מלבד ארסנל - גם שמן של רומא ואטאלנטה עלה. "יש הרבה דיבורים על קבוצות, הרבה קבוצות מתעניינות. קבוצות גדולות שאני שומע את השמות שלהן, זה מרגש", הודה הקשר.