הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"הדור הבא של שחטאר": צפו בצמד של סולומון

באוקראינה החמיאו לישראלי שכבש לראשונה שני שערים בליגה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  15.03.21 - 10:30

אחרי השלישייה שחטפה מרומא, לשחטאר לא הייתה דרך טובה יותר להתאושש מאשר משחק ליגה תמים מול דסנה - וכשמנור סולומון פוגש את דסנה, בדרך כלל הכדור נכנס לרשת. אמש (ראשון), הישראלי נתן לכך גושפנקא עם צמד נהדר ב-0:4 המהדהד. זה גם היה הצמד הראשון שלו בליגה האוקראינית.

בתקשורת האוקראינית הרעיפו שבחים על הקשר הישראלי ושותפו טטה שכבש את הראשון. "זה סמלי ששני השחקנים האלה היו המצטיינים במשחק. מנור וטטה מייצגים את הדור הבא של שחטאר. מנגד, הקשר הברזילאי טייסון זכה לביקורת על ירידה עקבית ביכולת שלו. "אחרי שהתקופה של טייסון תסתיים בשחטאר, יגיע הרגע של סולומון ואז שחטאר תרוויח מכך בעתיד".

"אנחנו מרוצים, היה משחק קשה", אמר סולומון מיד אחרי ההתמודדות. "דסנה קבוצה טובה מאוד, מסודרת, חזקה בהגנה. אני שמח שעשינו את העבודה, הבקענו ארבעה שערים וניצחנו. זה מה שחשוב ואנחנו צריכים להמשיך באותה דרך. השער הראשון פתח מעט את המשחק, ואז זה נעשה קל יותר. השער השני? שילוב מוצלח, בסגנון ברזילאי, אני מחכה לצפות בזה שוב. רגע נהדר לצוות שלנו".

כשנשאל אם שינה משהו בהפסקת המשחק, ענה סולומון: "לא. ידענו שב-0:1 דסנה יפעילו עלינו לחץ, והתכוננו לכך. על זה דיברנו בין החצאים. הם תקפו, ואנחנו כבשנו את השני. רומא? אחרי ה-3:0 יהיה מאוד קשה, אבל נגיע למשחק עם כל הכוח וננסה לשנות משהו".