שהר התיר את חוזהו, בית"ר והפועל עוקבות

החלוץ נפרד מאפואל ניקוסיה אחרי עונה אחת בלבד. כל הפרטים

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  23.05.21 - 12:38
תחילת כתבה

בן שהר סיים היום (ראשון) את דרכו באפואל ניקוסיה. חוזהו של החלוץ הותר באופן רשמי והוא צפוי לשוב לישראל אחרי עונה אחת בלבד בליגה הקפריסאית, כשבית"ר ירושלים והפועל ת"א נמצאות בתמונת צירופו.

שהר בן ה-31 הגיע להבנות עם הקבוצה הקפריסאית וינחת בימים הקרובים בישראל, במקביל ינסה לבחור את היעד הבא שלו בקריירה והשלישי בישראל בסך הכל (אלא אם ישוב לקדנציה נוספת בב"ש או בהפועל ת"א).

בתמורה להתרת חוזהו באפואל, שהר קיבל פיצוי של 50 אלף יורו על הסכום שהיה אמור לקבל בעונה הבאה, כשבמקביל כל החובות של העונה כוסו. בקפריסין, הישראלי חווה עונה מאתגרת במועדון בו חתם בקיץ שעבר לשנתיים, כאשר באפואל החליטו לבצע מתיחת פנים דרסטית ושני הצדדים החליטו שזה הזמן המתאים להיפרד.

שהר כתב פוסט באינסטגרם אחרי עזיבת אפואל: "אחרי עונה מאתגרת במיוחד ולא פשוטה עם סגרים ומחלת הקורונה (כמעט לכל הקבוצה וגם לי אישית), אני מסיים את החוזה באפואל ניקוסיה. הגענו, הקבוצה ואני, להחלטה משותפת - שללא הגעה לאירופה, המועדון יתקשה לעמוד בחוזה שלי מבחינה כלכלית".

"למרות הכל אני מודה על ההזדמנות לשחק במועדון הגדול והמעוטר הזה, במדינה חמה ומחבקת ועם אנשים מדהימים. אני מאחל לאפואל הצלחה גדולה בעתיד ומבטיח לבוא לבקר. זה הזמן להתכונן לאתגר הבא שלי, אליו אני מגיע עם הרבה אנרגיה, התרגשות ובעיקר רעב לכדורגל. בינתיים, זמן לנוח קצת במדינה הכל כך יפה ומיוחדת שלנו".